2733
2739
عنوان

چرا نمیشه لینک گذاشت؟

19 بازدید | 6 پست

چرامیخوام لینک بزارم میگه شما مجوز درج لینک ندارین

چیکارکنم؟ 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

من‌حتی میخوام پستمو‌ ویرایش کنم اینو میگع

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 
من‌حتی میخوام پستمو‌ ویرایش کنم اینو میگع

چرا اخه🤦‍♀️

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اخه🤦‍♀️

نمیدونم نینی یار باید تگ کنی جواب بدع

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 
2731

@niniyar_1    

میشه جواب بدین لطفا نمیتونم لینک بزارم 

نجس تویی با این طرز فکرت از سگ کمتر

فعلاکه شما نجس بودنتو ثابت کردی عزیزم طرفدار زندگی با حیواناتی برو تو جنگل اینجا چه میکنی

خدارو شکر بنده مثل بعضیا طرفدار نگهداری این حیوانات توخونه نیستم 

فعلاکه شما نجس بودنتو ثابت کردی عزیزم طرفدار زندگی با حیواناتی برو تو جنگل اینجا چه میکنی خدارو شکر ...

ادمای بی عاطفه و بدذات همون بهتر ک طرفدار حیوانات نباشن 

انقدر بدبخت نشدم باکسی مثل تو همکلام شم پس گمشو