2733
2739
عنوان

خونه بگیرم یا پانسیون تو شهر تهران؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1668 بازدید | 65 پست
ممنون که نظرتونو گفتین منم نگرانم بیشتر از اعتیاد و این چیزا خیلی میترسم

کلا اگر تجربه خوابگاه رو ندارید ،زندگی تو پانسیون براتون سخت میشه. یه مجتمع خوب خونه اجاره کنید.روزهای اول هم خانوادتون همراهتان باشن تا حساب کار دست همسایه ها بیاد. اگر هم هر از گاهی خانواده یا فامیل و دوستان بیان پیشتون که چه بهتر. من این تجربه رو از دوستانم که تو تهران زندگی می کنند، به دست آوردم.

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سه جای مختلف تهران هستیم ، دزد خونه منو گرفتن بعداز چند ماه ، جلوی در خونه گوشی دختره رو موتوری از د ...

پس خیلی بد شانس هستید

کلا سوژه دزد ها هستید 🤣🤣 دزدا موقع عملیات میگند خب امروز چیکار کنیم چی بزنیم همه باهم میگن  اول یه سر خونه آقای  زمانی اینا  و اقوام بریم اگه جیزی پیدا نکردیم میریم جایه دیگه 🤣🤣🤣🤣همیشه ایت الکرسی  همراه داشته باشید 

۲۰۱ نمره خام چطور پیدا کنم؟؟

چه خوب، نمیدونم والا مثلا برو تو دانشگاه ها اعلامیه بزن همخانه میخای

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2740
مگه میشه؟؟؟ اخه دانشجو نیستم

آهان فک کردم دانشجومعلمی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

تو همین نی نی سایت تاپیک بزنی خیلی ها هستن از خدا خواسته ، یکی شون خود من    چون آقا هستم نمیشه ، اگر میتونی کس دیگه رو تحمل کنی ، آدم زیاده ، رهن و اجارتم کمتر میشه ، اگر اخلاقت جوریه که نمیسازی تنها بگیر 

توی کانالا و پیج های شهرتون بگو برات آگهی بزارن همخونه میخای برای تهران، شاید همشهری پیداشد

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

حالا کلا باید تهران تدریس کنی یا انتقالی میدن؟

2706