2752
2734
عنوان

خونه بگیرم یا پانسیون تو شهر تهران؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 65 پست
هر کی به هر کی هست اینجا خبر نداری پس ، خونه خودم ، خونه خواهرم و خونه خواهر زادم رو تو 6ماه پیش دزد ...

یا خدا استرسم بیشتر شد

خودمم شهر بزرگم ولی اینجا انگار برام اشناست 

یا حداقل تنها نبودم نگران نبودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدا استرسم بیشتر شد خودمم شهر بزرگم ولی اینجا انگار برام اشناست  یا حداقل تنها نبودم نگران ...

اگه میشد خودم هم خونت میشدم حیف قسمت نبود

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
2731

من که تهران دانشجو بودم،دوستانم که پانسیون رو هم امتحان کرده بودن خیلی ناراضی بودن. میگفتن آدم های خیلی سالمی نداره. اگر هم میخوای پانسیون بری بگرد پانسیون های خیلی گرون و با کلاس پیدا کن. من کلی از دوستانم بعد از تحصیل تنها خونه گرفتن. مشکلی هم ندارن.

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    
من که تهران دانشجو بودم،دوستانم که پانسیون رو هم امتحان کرده بودن خیلی ناراضی بودن. میگفتن آدم های خ ...

ممنون که نظرتونو گفتین

منم نگرانم بیشتر از اعتیاد و این چیزا خیلی میترسم

رتبه ات چند شد؟

بگرد از همشهریات چن نفر دانشجو اینا پیداکن باهم خونه بگیرین

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
شک نکن دزد خودی هست آمار همتون را داره

سه جای مختلف تهران هستیم ، دزد خونه منو گرفتن بعداز چند ماه ، جلوی در خونه گوشی دختره رو موتوری از دستش زد برد ، جای پرت تهران هم نیستیم سمت میدان آزادی هستیم

برام سوال شد

چرا خوابگاه دانشگاه نمیری

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ممنون که نظرتونو گفتین منم نگرانم بیشتر از اعتیاد و این چیزا خیلی میترسم

جایی باش که ارزش داشته باشی درس بخونی 

خونه بهتر از پانسیون هست در خونت را قفل میکنی نیری کلاس و راحت میای تو خونه خودت هرچی دوست داشتی میپزی هروقت دوست داشتی میخوابی با کسی هم کلنجار نمیری فقط به دوستات رو نده که بخواند بیاند خونت 

2706