2737
2734
عنوان

رابطه قبل از ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 7195 بازدید | 185 پست
از لحاظ ظاهری و فیزیکی تنها کسی بوده که به سلیقه م خورده تا الان

یعنی مشکل نداری از اینکه باهات ازدواج نمی کنه و شاید ابروت بره . شاید دو نفر دیگه هم بفهمن بیان باج جنسی ازت بخوان  . اسم ات به عنوان آدم خراب در بیاد . آدم سالم نیاد باهات ازدواج کنه دیگه

منم با دوس پسرم رابطه دارم و تا ی مدت دیگه صحبت شده قراره بیان خواستگاری.چه ربطی داره عزیزم. اصلا هم ...

شمایی که رابطه دارید لطفا ترویجش ندید و یه جوری با افتخار ازش حرف نزنید که قبحش بریزه، حداقل اگه کار اشتباهی انجام میدید تو خلوت خودتون برای خودتون بمونه

اینجا یه سایت عمومیه تو چند سال اخیر هم دخترای خیلی کم سنو سالی که عضو میشن زیاد شدن که بیان الگوی اشتباه بردارنو...و...و....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ی واقعیته اگه اسی وارد این روابط شد بهش دست درازی میکنن پسرا. یا باید نیازشو در نظر بگیره یا پاک ...

اگه تواین پسربازیها حامله شدی تکلیف چیه

اگه بیماری مقا بتی گرفتی تکلیف چیه..ووووو

منمشتعلعشقعلیمچهکنم 
2742
آقا می کنی حداقل جار نزن . گناه توی خفا احتمال ببخشش هست اما وقتی علنی کردی جامعه رو گند بر می داره ...

یکی از علت های زیاد شدن خیانت ها همین زن ها هستند می رن مفتی خودشونو در اختیار هر کسی می دن . نرها هم که می شینن به هم تعریف می کنند باعث افزایش خیانت روز افزون  بقیه می شن . 

2740

والا رابطه هم عادی میشه برات مثله غذای خوشمزه ای که میخوری و وقتی سیر شدی حالت ازش بهم میخوره .. تو به خدا اعتماد کن و بخاطرش اینکارو نکن مطمعن باش خدا هم صدبرابرش برات جبران میکنه و یه ازدواج خیلی خوب نصیبت میشه

ببخشید شما به زناکاری چی میگید تازه من خوبشو گفتم میدونید که تو جامعه میگن هرزگی! من نگفتم دختر نیا ...

الان مگه من گفتم رابطه جنسی قبل ازدواج کار خوبیه؟ شما چند سالگی ازدواج کردی؟ قطعا زیر ۳۰ بودی ، دختری که سنش بالا رفته یا باید خانواده کمکش کنن ازدواج کنه نه اینکه فقط خط و نشون بکشن براش من الان میخوام ازدواج کنم هیچ کدوم این چیزایی که شما گفتی عامل اینکه ازدواج نکردم نیست فقط عاملش مسئله ی مالیه ،،، شما از اون دست از مادرایی هستی که سرت مثل کبک تو برفه فقط میگی دختر نیاز جنسی داره فقط تا همینجاشو درک میکنی ولی راه حلی نداری برای کسی که خواستگار نداره و ۳۰ سالش شده

2706