2733
2734

دخترم پارسال مدرسه هیئت امنایی بود پیش دبستانی 

تقریبا هیییییچی یادش ندادن هیچی! حتی طرز درست گرفتن مداد توی دست رو 

امسال چون می‌خوام توی مدرسه غیرانتفاعی ثبت نامش کنم برای ثبت نام آزمون ورودی میگیرن منم با یه معلم پیش دبستانی خوب و حرفه ای براش کلاس برداشتم چند جلسه آموزشی بره 

ساعتی ۲۰۰ ! فعلا یه جلسه دو ساعته رفته خیلی راضی بودم 

ولی حس میکنم زیاده نهایت باید ساعتی ۱۰۰ میبود 😪

هرکسی که‌بال داره صرفاً فرشته نیست ، شاید نوار بهداشتیه ⁦⁦⊙⁠.⁠☉⁩

من بودم کلاس نمیگرفتم خودم کار میکردم

تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهی نگه دارند ؛آن‌ها از روشن شدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من بودم کلاس نمیگرفتم خودم کار میکردم

خودم هم دارم کار میکنم یعنی علاوه به کلاسهایی که می‌ره با منم تمرین می‌کنه ولی از اونجایی که لجبازه می‌خوام این مربی رو بهونه کنم چون دوسش داره 

سلام عزیزم  من به عنوان مشاور کنار شما و دختر گلتون هستم  دوست داشتی بیا خصوصی هزینه ...

عزیزم پارسال دولتی بود  اصلا راضی نبودم مدرسه ای که می‌خوام ثبت نامش کنم توی آموزش حرف اول رو میزنه نمی‌خوام تو مدارس دولتی حیف بشه

شما مشاور کودکید ؟ من بیشتر برای ارتباط گرفتن براش کلاس گرفتم 

هیئت امنایی نفرست  خواهر من فرستاده‌ پشیمون شده 

نه معلم هاش درست حسابی اند نه دانش آموزانش

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
میخوای راه 100 روزه رو ی روزه تموم کنی.. 

من باهاش تمرین کردم این همه مدت یعنی خود مربی هم وقتی دخترمو دید گفت مشخصه شما باهاش کار کردی 

برای ارتباط گرفتن و این که اون مربی میدونه تو آزمون ورودی چه سوالاتی میپرسن براش جلسه برداشتم ولی حس میکنم ۲۰۰ زیاده

هیئت امنایی نفرست  خواهر من فرستاده‌ پشیمون شده  نه معلم هاش درست حسابی اند نه دانش آموزا ...

متاسفانه پارسال فرستادم و به اندازه موهای سرم پشیمون شدم 

امسال دنبال مدرسه خصوصی ام که آزمون ورودی میگیره بخاطر همین براش جلسه برداشتم دعا کنید قبول شه 🥲

2706