2733
2739
عنوان

پسرم دستشوییشو نگه میداره

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 56 پست
بهش بگو اگه روزی یکبار پی پی نکنی جمع میشه اخر ماه باید بریم دکتر از دهنت بیاره بیرون اون وقت دهنت ز ...

خب اینجوریم از دکتر میترسه و بزرگ بشه از دکتر رفتن میترسه ازاین مردا کم نداریم ک هیکل هرکولو دارن ولی از ی امپول میترسن

وای این کار خیلی اشتباهه  اینجور فوبیاها بدترین خیانتی هست که والد به بچه میکنه  برادرزا ...

من دیگه تموم شدم و چیزی ازم نمونده😥😥نه جایی میتونم برم و نه میتونم مهمون دعوت کنم چون صبح تا شب درگیر دستشویی این بچه هستم 

کاش هیچوقت تو این دنیای کثیف پا نگذاشته بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندسالش بود؟ پسر من اصلا همکاری نمیکنه حتی رو سنگ دستشویی هم نمیشینه،زور نمیزنه فقط تا جای ممکن خود ...

پسر منم یادمه میترسید از پی پیش کل دستشویی کثیف میکرد همیشه مکافات داشتم چند بار به زور گذاشته رو کاسه گفتم اگه کارتو همین جا تموم نکنی میرم درم میبندم میمونی همین جا چون کلا آدم خشنیم طفلی ازم ترسید و کارشو کرد 🤣🤣🤣🤣😏😏میدونم کارم اشتباه بود حالا نزنین منو

بهش بگو اگه روزی یکبار پی پی نکنی جمع میشه اخر ماه باید بریم دکتر از دهنت بیاره بیرون اون وقت دهنت ز ...

باورت میشه همینم گفتم؟فقط و فقط جیغ میزنه وقتی میگم،دیگه اعصابم ضعیف شده و میترسم افسردگی بگیرم 

2731
اره دیگه زود به زود ببری ک مثانه خالی بشه اب گرم ک میگیری بهش جیشش میاد باید حوصله کنی دیگه 

من شنیدم اب سرد باید بگیری الانم تابستون داره میاد...

اصلا صبرم کم شده حاضرم خونم کثیف بشه ولی ی ساعت تو دسشویی منتظر جیشش نباشم😬😁

پسر منم یادمه میترسید از پی پیش کل دستشویی کثیف میکرد همیشه مکافات داشتم چند بار به زور گذاشته رو کا ...

اگه جواب داده که کارت حتما درست بوده

واسم دعا کنید لطفا چون سر این مدفوع دیگه دارم روانی میشم و میترسم کارم به روانپزشک بکشه 😭

باورت میشه همینم گفتم؟فقط و فقط جیغ میزنه وقتی میگم،دیگه اعصابم ضعیف شده و میترسم افسردگی بگیرم  ...

داروی ملین بهش بده بذار اسهال بیوفته و بره دستشویی همون دفع کنه شاید ترسش بریزه

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

دختر من سه سال و نه ماهش هست جیش رو میگه دارم  ولی پی پی رو نمیگه هر روشی هم بگین امتحان کردم برای اینکه بیاد دستشویی ولی بی فایدس .تو لباس زیرش می‌کنه کارش که تموم شد میگه بشورم .یبوست یا اتفاقی هم نیافتاده که بگم ترسیده از همون اول نمی‌گفت .دیگه تصمیم دارم از روانشناس کودک مشاوره بگیرم احساس میکنم طبیعی نیست بس که اطرافیانم بهم میگن این کارش طبیعی نیست خودم از کارش خجالت میکشم

عضویت 98،،، سه بار تعلیق م کرد بی تربیت.... نی نی یار رو میگم
2740
من دیگه تموم شدم و چیزی ازم نمونده😥😥نه جایی میتونم برم و نه میتونم مهمون دعوت کنم چون صبح تا شب در ...

بچه داری همینه دیگه، روزای سخت زیاد داره، برای همینه که مادر بودن سختا، زن داداش منم همینطور بود، میومد خونه ما همش توو دستشویی بود دخترش

تازه بعد از حل شدن ایم برنامه ی بار دخترش رفت دستشویی، در از داخل قفل شد

تا زنگ بزنن آتش نشانی و.... باید در رو بشکنه کلللی طول کشید، ما گفتیم این بچه دیگه تا آخر عمر نمیره دستشویی اما خاطره ای که براش مونده کمک کردن آتش نشان هست، الان هر موقع بحث کمک میشه میگه زنگ بزنین اقای قد بلند (آتش نشان) بیاد کمک کنه 

من شنیدم اب سرد باید بگیری الانم تابستون داره میاد... اصلا صبرم کم شده حاضرم خونم کثیف بشه ولی ی سا ...

نه اب گرم دقت کردی خودتم میری حموم یا استخر مثانت یهو الارم میده؟بچت همکاری کنه دوهفته ای گرفتیش از پوشک

دختر من سه سال و نه ماهش هست جیش رو میگه دارم  ولی پی پی رو نمیگه هر روشی هم بگین امتحان کردم ب ...

منه بیچاره که دیگه حتی خونه پدرمم نمیتونم برم بسکه درگیر دستشویی این بچه هستم 

منم هرکاری بگید کردم ولی فایده نداشت 

الانم به آدم عصبی و بی حوصله شدم 

بچه داری همینه دیگه، روزای سخت زیاد داره، برای همینه که مادر بودن سختا، زن داداش منم همینطور بود، می ...

خداروشکر که حل شده

نه والا بعضی بچه ها اذیتی ندارن .من سر این یه دونه بچه پسر شدم.دیگه غلط بکنم به دومی حتی فکر هم بکنم

2706