2752
2734
عنوان

پسرم دستشوییشو نگه میداره

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 56 پست
شربت انجیر میدم بازم نگه می‌داره قویتر از این شربت چی هست؟

نمیدونم والا 

چون اگه اسهال بشه نگه داشتنش خیلی سخته، شاید این شربته اثر نمیکنه! 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والا  چون اگه اسهال بشه نگه داشتنش خیلی سخته، شاید این شربته اثر نمیکنه!

اونروز قرار بود مهمونی بریم واسش شیاف گذاشتم و با اینکه زورش نمیرسید نگه داره ولی باز مقاومت میکرد که نذاره مدفوع بیاد بیرون و گریه میکرد 

اونروز قرار بود مهمونی بریم واسش شیاف گذاشتم و با اینکه زورش نمیرسید نگه داره ولی باز مقاومت میکرد ک ...

خیلی خطرناکه  ایشالا زودتر همکاری میکنه 🤕

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
ضرر نداره عزیزم؟منظورم اینه شرطی نمیشه به شیاف؟

نه اصلا سه روز هم کفایت میکنه شک نکن درمانش همینه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
نه اب گرم دقت کردی خودتم میری حموم یا استخر مثانت یهو الارم میده؟بچت همکاری کنه دوهفته ای گرفتیش از ...

ان شاءالله من چند روز باز گذاشتمش ولی نمیبردمش دسشویی فقط باز گداشتمش ببینم خودش میگه ک دیدم نمیگه دگ باید کمر همت. ببندم😁

شبا باز بزارمش؟

زورش فقط به شیاف نمی‌رسه  واسم دعا کنید خیلی زندگیم تحت تاثیر این مسئله قرار گرفته

عزیزم نگران نباش خیییلی از بچه ها تو این سن این شرایطو تجربه میکنن اصلا نترس توکلت ب خدا باشه و سعی کن ارامشتو حفظ کنی و ب بچه هم استرس نده لین خودش بدتره ان شاءالله خدا کمکتون کنه این مرحله هم ب خوبی پشت سر بزارید