2733
2739
عنوان

حاجت از جبرئیل

109 بازدید | 13 پست

درمورد روح الامین پرسیده بودید

خیلی راحته

من خودم اینجور میگم

سلام جبرئیل من این حاجات را دارم

اول : .....

دوم :.....

سوم :....

و ......

خواهش میکنم حاجات مرا در جهت صلاح من و همگان برآورده بگردان

همین به همین راحتی

مهرگانم و مهر همه را خواستارم.

ضمنا تو محیط آرام شلوغ تو هر شرایطی خواب نشسته در حال راه رفتن در حال رقصیدن و ...

تو هر موقعیتی و حتی اگر عذر شرعی دارید اگر گناهکار هستید اگر هرچیزی باشید اصلا و ابدا مهم نیست شما میتونید از جبرئیل کمک بخواهید و حاجاتتونو باهاش درمیان بگذارید.

این ارتباط همیشه نتیجه میده شک نکنید و ادامه بدید کمکم حاصل میشه.

و این ارتباط همیشگیه نگید چله را از کی شروع کنیم چون یه عده همیشه این ساعت "۱۱شب"درحال ارتباطند.

جبرئیل مستقیم کل کائنات را در بر میگیره اگر خواستتونو ۸۵ ثانیه بهش بگید اونوقت ببینید چی میشه؟ معجزه تو زندگیتون اتفاق میفته.

هر حاجتی داری بگو هر حاجتی

من نتایج بهتر و بیشتری از ارتباط با جبرئیل دیدم

🌸 چنان آرامشی کسب میکنید که نمیتونید بیانش کنید.

سعی کنید ساعت ۱۱ شب انجامش بدید یا هر ساعتی که تونستید 💜

💜🍃هر چى بیشتر فرشتگان را به  زندگیمان فرا بخوانیم، زندگیمان آمادگی بیشتری برای بازتاب درخششهای بهشتی می یابد.

💜🍃قدرت شفابخش فرشتگان بی نهایت است. آنها  میتوانند گرفتاری های ما را در حیطه روابط،شغل، مسائل مالی، مشکلات مسکن و دیگر نابسامانی ها در زندگی مرتفع سازند

🍃 با پیروی از چندمرحله می توانیم یاری ایشان را جلب نماییم

مراحل جذب یاری فرشتگان

🔘مرحله ﺍﻭﻝ :

💜🍃ﻃﻠﺐ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﯿﺪ :

ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ ﮐﻪ ﻓﺮﺷﺘﮕﺎﻥ

ﺑﺪﻭﻥ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺷﻔﺎﻫﯽ ﻣﺎ ﻧﻤﯿﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺎ ﻣﺪﺍﺧﻠﻪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ .

ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮏ ﺍﺳﺘﺜﻨﺎﺀﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺭﺩ، ﺁﻧﻬﻢ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺧﻄﺮ ﺍﺳﺖ .

ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺑﯽ ﻓﻮﺕ ﻭﻗﺖ ﻭﺍﺭﺩ ﻋﻤﻞ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ،

ﺩﺭ ﻏﯿﺮ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﻓﺮﺷﺘﮕﺎﻥ ﺗﻘﺎﺿﺎﯼ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﯿﻢ

🔘مرحله ﺩﻭﻡ :

🍃ﻣﺸﮑﻞ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻭ ﻓﺮﺷﺘﮕﺎﻥ ﺑﺴﭙﺎﺭﯾﺪ ﺑﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺧﻮﺩ ﻭ ﯾﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﺑﻠﮑﻪ ﺁﻥ ﺭﺍ ﮐﺎﻣﻼ ﺑﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻭ ﻓﺮﺷﺘﮕﺎﻥ ﺑﺴﭙﺎﺭﯾﺪ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍﻩ ﺣﻞ ﻧﺸﺎﻥ ﻧﺪﻫﯿﺪ ﺁﻧﻬﺎ ﺧﻮﺩ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺪﺍﻧﻨﺪ ﺭﯾﺸﻪ ﯼ ﻣﺸﮑﻞ ﮐﺠﺎﺳﺖ ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺷﮑﻞ ﺣﻞ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ

مرسی که گفتی 

اما اینطوری شرک به حساب نمیاد ؟ 

بهتر نیست بگیم جبرئیل واسطه گرفتن حاجتمونداز خدا بشه  ؟

میشه برای اینکه به عشقم برسم ی صلوات بفرستی؟🙏🏻📿🌱🥰🌹.                                                                       الهم صل علی محمد و آل محمد. 💚                                   الهم صل علی فاطمه و ابیها و بَعلِها و بَنیها و سِرّ المُستَوْدَع فیها بعدد ما احاطَ بِهِ عِلمُک 💜.                                                                                  السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 💚.                               الهم صل علی یا علی ابن موسی الرضا المرتضی 💚         ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کجا عذر شرعی و گناهکار بودن مانع دعا کردن بوده؟!!

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
دقیقا واسطه اس 

اهان 

خیلی ممنون عزیزم استفاده میکنم 

امیدوارم همیشه شاد و تندرست باشی ❤️

میشه برای اینکه به عشقم برسم ی صلوات بفرستی؟🙏🏻📿🌱🥰🌹.                                                                       الهم صل علی محمد و آل محمد. 💚                                   الهم صل علی فاطمه و ابیها و بَعلِها و بَنیها و سِرّ المُستَوْدَع فیها بعدد ما احاطَ بِهِ عِلمُک 💜.                                                                                  السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 💚.                               الهم صل علی یا علی ابن موسی الرضا المرتضی 💚         ❤️
2740
کسی نگفته  منظورش اینه نباید نا امید بشی

تو متن تاپیکتون نوشته بودید

بله خدا ناامیدی رو از بزرگترین گناه ها قرار داده

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
اهان  خیلی ممنون عزیزم استفاده میکنم  امیدوارم همیشه شاد و تندرست باشی ❤️

فدات 

هیچ فرشته و هیچ موجودی بدون اذن خدا حتی نمیتونه نفس بکشه. فقط خدا فقط اونه هدایتت کننده که فرشتگان نامور اجرای اوامرن تازه اونام باز به اراده خداس 

خودتون نتیجه دیدین؟ میشه تعریف کنید

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
خودتون نتیجه دیدین؟ میشه تعریف کنید

شاید باورت نشه من خیلی نامه مینویسم به فرشتع ها البته باید یا بندازی آب روان یا بسوزونی 

واقعا آرامش دهنده اس 

وقتی حضور مخلوق و فرشته هارو تو زندگیت حس میکنی دلت قرص،و محکم میشه 

(هرگز فراموش نکنید که منبع فیض خداوند تعالی است و فرشتگانش واسطه فیض هستند که جهت کمک به اشرف مخلوقات، انسان قرار داده شدند)چه کسی ست که نفهمد خداوند برای ما سنگ تمام گذاشته و ما همچنان ناسپاسیم