2733
2734
عنوان

شوهرم برا همه غذا خرید بجز من

| مشاهده متن کامل بحث + 295859 بازدید | 719 پست

دوستان انقد نگید بچه ۴ ساله چی میفهمه😑😑😑

اتفاقا خیلی هم میفهمه حتی بیشتر از من و شما🙁

بچه دوست شوهرم ۴ سالشه

هربار که میان خونمون منو شوکه میکنه

چقدر یه دختر میتونه متین و با ادب باشه

خیلی خانومانه رفتار میکنه و خیلی دوسش دارم😍

انقد نگید نمیفهمه نمیفهمه.... از من و شما بیشتر حالیشونه😁

چقدر تو بی ادبی؟؟مثلا خانمی ،یه خرده خانمانه رفتار کن  شخصیت و تربیت خانوادگیت از کامنتت مشخصه ...

من با هر کی مثل خودش رفتار میکنم

با آدمایی هم که نمیخوان بفهمن ودربرابر فهمیدن مقاومت میکنن دوست ندارم خوب صحبت کنم 

خب که چی....چیزی ندارم برا گفتن😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا درک نمیکنم چرا تو این تاپیک یه سری افتادن به جون هم!

استارتر عین خیالش نیست و رفته بعد شماها سر استارتر و بچه ش و شوهرش هی به هم طعنه میزنین

بابا نظر بدین رد شین. طرف عقل داشته باشه قدر خودشو میدونه ک کاری میکنه بهش احترام بذارن نداشته باشه هم ما اینجا خودمونو بکشیم چیزی براش عوض نمیشه.

من با هر کی مثل خودش رفتار میکنم با آدمایی هم که نمیخوان بفهمن ودربرابر فهمیدن مقاومت میکنن دوست ند ...

باریکلا به تربیت و ادب نداشتت

ای کاش مادرتو ،هم واسه تربیتت وقت میزاشت 

دیگه پیام نده نخونده میپاکم

2731
😅😅😅😅😅😅 میدونی چیه از اول شوهره رو هرجوری عادت بدی همون جور بار میاد بچه هم از پدرش الگو ...

شوهر استارتر با توجه ب تاپیکای قبلش انگار بی محبتی هاش به استارتر خیلی بیشترازین حرفاست🤕🤕😢😢😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😅😅😅😅😅😅 میدونی چیه از اول شوهره رو هرجوری عادت بدی همون جور بار میاد بچه هم از پدرش الگو ...

ولی دختردایی من همیشه خودشو اولویت قرار میده حتی زلزله اومد بچشو ول کرد که پدر و مادرش بیارند خودش پناه گرفت از این‌است که فقط خودش و راحتی خودش مهمه براش

ولی خیلی تنهاست کسی باهاش رفت و آمد خاصی نمیکنه مادر و پدرشم شاکیند از این اخلاقش

به منم میگه بیا رفت و آمد کنیم فرار میکنم می‌پیچونم اونروز میگفت خیلی تنهام  تنها میرم دم دریاچه چیتگر قدم میزنم 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
باریکلا به تربیت و ادب نداشتت ای کاش مادرتو ،هم واسه تربیتت وقت میزاشت  دیگه پیام نده نخون ...

شما نگران تربیت من نباش مادرمن خوب بلدبوده تربیت کنه

شما به فکر بچه های خودت باش که با این طرز فکر وتربیت کردنت معلوم نیست چی از اب دراومدن

من با هر کی مثل خودش رفتار میکنم با آدمایی هم که نمیخوان بفهمن ودربرابر فهمیدن مقاومت میکنن دوست ند ...

دوست نداری خوب صحبت کنی؟ 

کسی نبوده تو بچگی بزنه تو دهنت خوب صحبت کردن یاد بگیری؟ 

ریپلای نکن بقول دوستمون نخونده میپاکم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه جواب نده بنظرم  منکه دیگه دارم اب روغن قاطی میکنم از دستشون  باردارم هستم الانه فشا ...

نه بابا دیگه جواب نمیدم 

نرود میخ آهنین بر سر سنگ

چون بچه ۴ ساله خودشو مالک غذا میدونسته بی تربیت خطاب می‌کنند  مرد گنده رو ول کردن چسبیدن به بچه ی ۴ ساله

واقعا تاسف بر انگیزه

شوهر استارتر با توجه ب تاپیکای قبلش انگار بی محبتی هاش به استارتر خیلی بیشترازین حرفاست🤕🤕😢😢😢

درسته منم یه نگاهی انداختم و واقعا ناراحت شدم

بعضی مردا لیاقت خانومای آروم و مهربون ندارن......

بلانسبت هرچه سلیطه تر ، خوشبخت تر 😂😂😂😂

دوست نداری خوب صحبت کنی؟  کسی نبوده تو بچگی بزنه تو دهنت خوب صحبت کردن یاد بگیری؟  ری ...

وقتی چیزی میگی منتظر باش جوابتو بگیری

نه متاسفانه وقتی باادم های نفهم خوب صحبت نمیکردم نزدن تودهنم وگرنه الان اینجا با چندتا آدم که هیچی ازاصول تربیت کردن سرشون نمیشه دهن به دهن بزادم

ولی دختردایی من همیشه خودشو اولویت قرار میده حتی زلزله اومد بچشو ول کرد که پدر و مادرش بیارند خودش پ ...

واااای نه من بچم به جونم بنده

دیگه اونجوری هم نیستم🤣🤣🤣

این بنده خدام دیگه خیلی خودشو اولویت قرار داده😮‍💨😂😂

واااای نه من بچم به جونم بنده دیگه اونجوری هم نیستم🤣🤣🤣  این بنده خدام دیگه خیلی خودش ...

آره خیلی. بعدم رفت و آمد دوست داره میخواد ملکه باشه ماهام ندیمه بگه بخنده بچسبه زمین حال کنه رفت وآمد کنه

کارم نکنه تو مسافرتام رختخواب خوبه و غذا خوبه برای اون باشه خالشم عین خودشه و کار کردن برای بقیه

من یکی که در میرم می‌پیچونمش همشم میگه رفت و آمد کنیم برنامه بچین دوره‌ی بگیریم بریم بیرون بیا دم خونه ما خونه بگیر

تو دلم میگم عمرا

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
آره خیلی. بعدم رفت و آمد دوست داره میخواد ملکه باشه ماهام ندیمه بگه بخنده بچسبه زمین حال کنه رفت وآم ...

واااای گفتی اون ملکه باشه ما ندیمه ؛ ترکیدم👌😂😂😂

یاد جاریم افتادم..... دقیقاااا اخلاقش مثل اونه بخدا

همیشه از تنهایی می ناله و انتظار داره دعوتش کنم و

مثل نوکرا دست به سینه کاراشونو بکنم  ناهار و شام

اینجا بمونن ولی خانوم حتی برای یه سینی چای بلند

نمیشه😮‍💨😮‍💨😅😅😅 منم رفت و آمد با آدمای اینجوری

رو دوست ندارم.... اصلا کیه که دوست داشته باشه☹️☹️☹️

بچه   ۴ساله    اووووج    لجبازیشه.۲واحد روانشناسی کودک  پاس کرده باشید،انقدر   تخیلی نظر   نمیدید.‌‌‌‌‌بچه ۴ساله    معمولا و در حالت   طبیعی،،غذاشو   با  کسی   شریک  نمیکنه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706