2737
2739
عنوان

تایید سوابق تحصیلی تا کی وقت داره؟

233 بازدید | 33 پست

بچه ها میدونین فردا هم میشه انجام داد یا نه؟

دوست عزیز میشه برای شادی روح پدر بزرگم 3 تا صلوات بفرستی.                                                    ما چرا زمین میخوریم؟                                              تا بلند شدن رو یاد بگیریم....                               هیچکس درباره حقیقت کنجکاو نیست فقط چیزایی که باور دارن رو حقیقت می دونن! 

الان چرا اینکارو نمیکنی 

گفتن تا 15 ام ولی یهو دیدی سایت خراب شد

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

میدونی با چه بدبختی امروز تایید زدم؟

سایت هی بسته میشد

همین امشب از گوشی خودت بزن

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

کد سوابق برا چیه ؟

هربژی کورد 😍 شمایی ک امضامو میخونی میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت سفید بخت شدنم 🙏🌱خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤ خداجونم زمان ازدواجمو ب خودت سپردم راضیم ب رضای خودت ولی خدایا ب حق عظمتت و دستان بی نظیر سازت ی همسر خوب و مناسب نصیبم کن و با هم و در کنار هم خوشبختمون کن 🤲🙏 تویی ک امضامو میخونی برا خوشبختیم دعا کن الهی ک خداوند حاجت روات کنه 🤲❤
میدونی با چه بدبختی امروز تایید زدم؟ سایت هی بسته میشد همین امشب از گوشی خودت بزن

برا چیه این کد؟

هربژی کورد 😍 شمایی ک امضامو میخونی میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت سفید بخت شدنم 🙏🌱خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤ خداجونم زمان ازدواجمو ب خودت سپردم راضیم ب رضای خودت ولی خدایا ب حق عظمتت و دستان بی نظیر سازت ی همسر خوب و مناسب نصیبم کن و با هم و در کنار هم خوشبختمون کن 🤲🙏 تویی ک امضامو میخونی برا خوشبختیم دعا کن الهی ک خداوند حاجت روات کنه 🤲❤
2740
اره

برا چیه این کد؟

برا چیه این کد؟

بزای ترمیم لازمه

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
میدونی با چه بدبختی امروز تایید زدم؟ سایت هی بسته میشد همین امشب از گوشی خودت بزن

رمز دوم میخاد؟؟؟ 

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز

شما از سنجش رفتین؟

دوست عزیز میشه برای شادی روح پدر بزرگم 3 تا صلوات بفرستی.                                                    ما چرا زمین میخوریم؟                                              تا بلند شدن رو یاد بگیریم....                               هیچکس درباره حقیقت کنجکاو نیست فقط چیزایی که باور دارن رو حقیقت می دونن! 
رمز دوم میخاد؟؟؟ 

آره

بزای ترمیم لازمه

مراحل ترمیم چجوریه ؟

2706