2737
2734
عنوان

شیردوش برقی

11330 بازدید | 15 پست
نی نی من 4 روزه بدنیا اومده اما اصلا از سینه های من شیر نمی خوره با شیردوش دستی امتحان کردم خیلی دردم اومد آیا شیردوش برقی هم دردناکه ؟؟؟؟؟
از خدا میخوام دخترمو برامون حفظ کنه و یه دختر سالم و صالح دیگه هم قسمتون بشه
قدمش مبارک باشه یه روش سنتی هست البته یه کم زشته اما یکی از دوستای من امتحان کرد بد نبود و موفق شد به یکه از نزدیکانت بگو سینه هاتو فشار بدن وتو بذار دهن بچه یعنی طوری که شیر با فشار دست اون به دهن بچه بیاد اما حدود 10 مرتبه حداقل باتید انجام بدی وقتی مزه شیر بره تو دهن نی نیت خودش شروع میکنه به مکیدن وشیرت میاد
سلام نرمینه جون قدم نورسیده مبارک
من خودم با شیردوش معمولی دوشیدم خیلی راحت بودم چون شما تازه زایمان کردید و شیر تو سینه هاتون زیاد جمع شده بخاطر همین دردتون اومده چند وقت بگذره راحت می تونید بدوشید.
الان سعی کن با دست بدوشی یا بده به کسی که باهاش راحتی برات شیرتو بدوشه اونم با دست.
ولی این نصیحت رو از خواهر کوچیکترت قبول کن سعیتو بکن حتما به نی نی از سینه ات شیر بدی تا عادت کنه بهش شیشه نده چون دیگه اصلا سینه خودتو نمی گیره کاری که من کردم و الان خیلی پشیمانم.
الان بدوش با قاشق چایی بده تا سینه خودت رو هم به مرور زمان بگیره.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ممنون از همه شما که جواب دادید نی نی خیلی گریه میکرد و من مجبور شدم شیرخشک بدم اخه روز اول اصلا شیر نداشتم بالاخره با رازیانه و روشهای سنتی دیگه شیرم زیاد شد اما حالا نی نی به زور سینمو میگیره تا یه خرده هم میک میزنه خسته میشه و دیگه قهر میکنه نمیخوره با شیر دوش دستی خواستم شیرمو بدوشم اما نتونستم طاقت بیارم الان هم سینه هام پر شیره و با دست به کمک مامانم می دوشم اما به سختی
نی نی هم ترجیح میده شیرخشک بخوره نمی دونم چیکار کنم وقتی بهش شیرخشک نمیدم کلی بی تابی و گریه میکنه که دلم طاقت نمیاره
منم مشکل شما رو داشتم سینه ام نوک نداشت و بچه اصلا نمی تونست بگیره تازه زردی هم داشت و باید حتما شیر میخورد. اونقدر هم رازیانه خورده بودم که سینه ام شده بود قد طالبی و از درد و تب داشتم میمردم بهترین کاری که یه خانمی بهم گفت و همیشه دعاش میکنم اینه که برو بخش اطفال بیمارستانی که نی نی دنیا اومده و بگو میخوام از شیر دوش برقیتون استفاده کنم و بگو درد دارم .شیر دوش اونها بزرگه و قوی و حالت پمپاز داره درد داره ولی جریان شیرت رو راه میندازه و سینه ات خال میشه اگه سینهات خالی نشه خیلی اذیت میشی.معمولا افرادعادی با دست دوشیدن رو بلد نیستند و اونقدر سینه رو فشار میدن که از درد میمیری و این روش خیلی غلطه من بعد از اون شیر دوش دستی گرفتم از اونهایی که یه چیزی مثل دستگاه فشار سنج داره و خوب بود من تا 40 روز این کارو کردم همراه با شیر خشک بهش شیشه دادم شیر دیگه تقریبا خشک شده بود که یه بارامتحان کردم و نی نی سینه ام رو گرفت و شروع به خوردن کرد. میگن بچه ها شیشه اگه بخورن دیگه سینه نمی خورن ولی مال من خورد. بچه ات رو سر شیر اذیت نکن و شیر خشک بده لجباز و گریهو میشه گناه داره . اما از اون طرف مواظب سینه ات باش چون روزای اول شیر خیلی زیاده و اگر خالی نشه تب و لرز و بدن درد خیلی اذیتت می کنه حتما برو بیمارستان و سینه ات رو خالی کن میتونی از دکتر زنانت نامه واسه بیمارستان بگیری ولی معمولا اجازه میدن.
2738
من چندین ماهه که با شیردوش برقی مارک اونت شیرمو دوشیدم و به نی نی دادم خیلی راحت بود و راضی بودم عین مکیدن بچه شیرو جریان میندازه و نمیذاره خشک بشه اگه سوالی داشتین ازم بپرسین : fatima_matin@yahoo.com
منم با شیردوش دستی که میدوشیدم از نوک سینم خون میچکید رفتم بیمارستان و از شیردوش برقی اونها استفاده کردم الان هم خودم شیردوش برقی خریدم و مرتب ازش استفاده میکنم چون سرکار میرم همون مارک شیردوش بیمارستانه ولی اون نوع خیلی قویتری بود مارکش مدلا medela است همین دو ماه پیش 133400 تومن خریدم اگه شاغلی بخر اگر نه که همونجور که آرزو جون گفته برو بیمارستان و بگو شیردوش برقیتون رو بدید چند دقیقه شیر بدوشم
مامانا خیلی ممنون از محبتتون خدا رو شکر با هزار زور و زحمت تونستم به نی نی سینه خودمو بدم البته با رابط سینه اینکارو کردم و کم کم سعی کردم موقع خوردن گولش بزنم و الان به حمداله دیگه سینه امو میگیره
سلام،منم از شیردوشهای swing مدلا گرفتم...راستی تویه این سایت که ماله یه شرکت پخش پزشکیه ،انواع مختلف شیردوش های مدلا را دارن با قیمت خیلی مناسب تر از داروخانه عرضه میکنن.من که از اینجا خریدمو از خریدمم راضی بودم. http://www.salamatpardis.ir/category/44/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9/
2706