2737
2734
اره منظورم این بود ک اون قدرام چیز بزرگی نیس  راحت خوب میشی  ولی حتما ی مدت کوتاه الپراز ...

باهش من یه مدت دارو خوردم خوب شدم 5ماه قطع مردم حالا باز برگشته 

دوره اول کلناز میخوردم خیلی باحال بود فقط چشامو می‌بستم میرفتم اااا حالا من از خستگی چون میدم ولی خوابم نمیبره

ن بابا چاق چی  من رژیم غذایی داشتم اصلا چاق تشدم  من المروزولام میخورم با دپاپکس  ...

من یه مدت کلناز ونلافاکسین رهاکین خوردم دوسال 10 کیلو چاق شدم ولی اصلا رعایت غذایی نداشتم مثلا بستنی 700 گرمی تو سه وعده میخوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کن شبانه روری فکر میکردم چ کنم اینو چ کنم  اونو چ کنم جواب فلانی چی بدم حالا کارم چی میشه ...

دقیقا منم عین تو ببین از خستگی دارم جون می ما اما همشش حرف آدما میاد تو ذهنم خودخوری میکنم نشخوار ینی خودت داری به خودت حمله میکنی امروز فکر میکردم راجبش به این نتیجه رسیدم ما ها ک نشخوار میکنیم مشکلمون اعصاب نیست مشکلمون اینه ک باید هنر حاضر جوابی یاد بگیریم باید بلد باشیم تو هر موقعیتی چجوری جواب بدیم و برای حاضر جواب بودن باید قبل شبلد بشیم ک خودمونو چجور کنترل کنیم و از کوره در نریم تا ذهنمون آمادگی حاضر جوابی داشته باشه. حاضر جوابی بسته به ادب و شعور مخاطب و موقعیتی ک نوشیم صرفا معنی بی‌ادبی نیست ینی هنر جواب درست و به موقع دادن

من شخصا همیشه حواسم هست حرف نزنم کسی برنجه اما آدما اینقدر بی‌شعورن ک چشاشون میبندن فقط حرف میزنن ولی من حتی جواب نمیدم ک ناراحت نشه بعد خودم ناراحت میام مسینم خونه ماه ها و سالها نشخوار میکنم اون موقعیتو و کم کم باعث تروما میشه 

میدونی باید مشکل از ریشه حل بشه 

هرجا حرفمو زدم حتی موأدبانه اصلا تو دلم نمونده کاملااا احساس سبکی کردم بعدش و میکنم هنوز 

من یه مدت کلناز ونلافاکسین رهاکین خوردم دوسال 10 کیلو چاق شدم ولی اصلا رعایت غذایی نداشتم مثلا بستنی ...

خب عزیزم دو سال مدت کمی نبوده 

مطمئن باش چند ماه مثلا ۶ ماه هیج افزایش وزنی نداره 

حالتم خوب میکنه دیک نیازی برخوردتش نداری

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2731
دقیقا منم عین تو ببین از خستگی دارم جون می ما اما همشش حرف آدما میاد تو ذهنم خودخوری میکنم نشخوار ین ...

عزیرم شاید باورت نشه ولی من قبل این قزص حتی جواب هم نمیتونستم بدم چون یا زبونم بسته میشد دهن قفل یا از عصبانیت چیر بدی میگفتم !!! 

اما این قرص آرامش زیادی داد بهم و از حملات پانیت یاد گرفتم فقط خودمم مهمم ن هیشکی 

بخدا الان کسی حرف بزنه راحت و درازامش جوابشو میدم و اصلا دیگ برام مهم نیس کی چی فکر کنه مگه نونم ازراوناس یا آبم که نگران باشم هر چی خاستم میگم 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
باهش من یه مدت دارو خوردم خوب شدم 5ماه قطع مردم حالا باز برگشته  دوره اول کلناز میخوردم خیلی ب ...

وقتی ک قزص میخوری و خوبی حسابی رو خودت کار کن مثلا ورزش کن تغذیه سالم خوش گذرونی 

ایتطوری وقتی قزص قطع شه قوی تری

دقیقا منم عین تو ببین از خستگی دارم جون می ما اما همشش حرف آدما میاد تو ذهنم خودخوری میکنم نشخوار ین ...

👌👏

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2738

آلپروزولام   خواب آوره  به من نمیساخت واسه کم خوابیم دکترنوشت شب میخوردم   روزبعدش افسرده  میشدم . الان واسه وسواس فکری واضطراب تحت درمانم  فلوکستین ،ریسپریدون و بوسپیرون میخورم

عزیرم شاید باورت نشه ولی من قبل این قزص حتی جواب هم نمیتونستم بدم چون یا زبونم بسته میشد دهن قفل یا ...

منم ولی مقایب یه نفر برام تروما شده از عصبانیت قفل میشه زبونم فقط سرم سوت میکشه 

بهم دوز نیم داده صبح و ظهر هر کدوم یک چهارم شب نصف بنظرت از شبی نصف شروع کنم یا همون روزی یکی؟ 

من یکمدت پارسال برای خواب استفاده کردم عوارضشو خوندم ملاتونین رو جایگزینش کردم ..البته برای آرامش هم تو مشکلات روحی استفاده وتجویز میشه...دوستم هر روز صبح یکی دوز پنج میخوره .

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
عزیرم شاید باورت نشه ولی من قبل این قزص حتی جواب هم نمیتونستم بدم چون یا زبونم بسته میشد دهن قفل یا ...

فکرکنم بیشتر بخاطر دپاکس بوده اثرات مثبتی روت داشته . الپرو افسرده ام میکرد  دپاپکس  پارسال خوردم حالت تهوع شدید بهم دست میداد  یه مدت دکترنوشت خوردم خوب نشد حالت تهوعم دکترعوضش کرد  . وسواس فکری شدیدی دارم   کلومیپرامین برام  خوب بود ولی حیف  اشتهام قطع میکنه   

2706