2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من نشخوار ذهنی دارم  همه مشکلمو به دکتر گفتم یادم رفت اینو بگم

نشلوار ذهنی چیز خاصی نیست اما حتما آرش استفاده کن ولی بعد چند ماه قطعش کن

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
چطور

حملات پانیک ترس و استرس وحشتناک زیاد 

مدام غصه خوردن فکر کردن ک چه کنم چ کنم 

روانی شده بودم 

این قزصو میخوردم انگار میرفتم تو خلسه دیگ هیچی مهم نبود برام آرامش کامل 

دیگ انق آروم سده بودم زنانگیم خودشو نشون داد مرتب ب خودم می‌رسیدم همش خوشگلاسیون میرفتم 

ورزش میکردم 

هم خوشگل شدم هم خوش اندام 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
نشلوار ذهنی چیز خاصی نیست اما حتما آرش استفاده کن ولی بعد چند ماه قطعش کن

کل مشکل من نشخوار ذهنی هست نابودم کرده از یچگی

منظورتون از چیز خاصی نیست متوجه نشدم؟ ینی درمانش راحته؟ 

حملات پانیک ترس و استرس وحشتناک زیاد  مدام غصه خوردن فکر کردن ک چه کنم چ کنم  روانی شده ...

جدی میگی؟ چاق نشدی؟ من یه مدت قرص اعصاب خوردم بشدت خوش اخلاق شدم اما چاق شدم 

دوز نیم برام نوشته روزی یکی

کل مشکل من نشخوار ذهنی هست نابودم کرده از یچگی منظورتون از چیز خاصی نیست متوجه نشدم؟ ینی درمانش راح ...

اره منظورم این بود ک اون قدرام چیز بزرگی نیس 

راحت خوب میشی 

ولی حتما ی مدت کوتاه الپرازولام بخور 

جدی میگی؟ چاق نشدی؟ من یه مدت قرص اعصاب خوردم بشدت خوش اخلاق شدم اما چاق شدم  دوز نیم برام نوش ...

ن بابا چاق چی 

من رژیم غذایی داشتم اصلا چاق تشدم 

من المروزولام میخورم با دپاپکس 

دپاپکس اره اشتهام زیاد میکنع اما الپرا اصلا 

اگ برنامه غذایی داشته باشی محاله چاق شی

منم عین توام دقیقا نشخوار ذهنی خیلی بده 

باور کن شبانه روری فکر میکردم چ کنم اینو چ کنم 

اونو چ کنم جواب فلانی چی بدم حالا کارم چی میشه حالت فلان بیماری اووووو پدرم در میومد 

اونایی ک خبر ندارن میگن الپزولام قزص خوبی نیس وابستگی میاره فلان همش خابی بله ممکنه ی هفته اول روزی کامل هشت ساعت بخابونتت اما آرومت میکنه 

منم خیلی میترسوندن خیلی 

هی میگفتن نخور چن وقت نخوردم مدام حملات عصبی داشمم یهو گفتم گور بابای حرفاتون بزار بخورم ببینم چیه 

خدا شاهده آب رو آتیش بود آب رو آتیش

اصنم قرص خطرناکی نبود 

من گم کم جایگزینش کردم مثلا قبل خاب الپرا میخوردم کم کم دیگ نخوردم قبل خاب ملاتونین خوردم

و اینکه مال من نصف قرص الپروزولام نیم بود 

یکی کامل نبود 

نصفش بود 

2706