2733
2739

من یه معلم خیلی پایه و مهربون و صبورم یه دفتر دارم که آخر سال همه ی بچه ها برام مینویسند همه این خصلت هام رو بهم میگن و خودم اصلا راضی نیستم از این اخلاق و روحیاتم چون خیلی جاها بهم ضربه زده،دوره راهنمایی تدریس میکنم و مدرسه ما سه تا کلاس داره،امروز روز معلم بود و من مرتب تر از همیشه رفتم مدرسه چون میدونستم کلی با بچه ها قراره عکس بگیریم زنگ اول کلاس هشتم رفتم و با استقبال خوبشون روبرو شدم و چند تا عکس هم گرفتیم،زنگ دوم با نهما بودم،که بچه های هفتم اومدن در دفتر گفتند خانم میشه گوشیتون رو بدین ما میخواهیم فیلم بگیریم منم بهشون دادم میدونستم میخوان  معلم علومشون رو سورپرایز کنند،بعد خانم رو بردند تو کلاس کلی تزیین کرده بودند و برف شادی و جشن و ...خلاصه مادر یکیشون اومد با کادو وکیک در رو بستن یه ده دقیقه ای شد گوشیم رو لازم داشتم بچه ها رو فرستادم دیدم صداشون در اومده در کلاس رو باز نکردن و دعواشون شده بود بلند شدم رفتم دم یکی از دخترا دستش رو اورد بیرون از لای در و گوشی رو بهم داد و در رو بست خیلی از این کارش ناراحت شدم و 

خب 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اومدم سر کلاس بچه های نهم بغض کرده بودن و میگفتند خانم ناراحت نشدین میگفتم نه عزیزم چرا ناراحت بشم ،وقتی اونا کیکشون رو خوردند و کادوهاشون و دادند اومدند دنبال من برم عکس بگیرم بچه های نهم سرشون داد میزدند و بیرونشون کردند و میگفتند خجالت بکشید امروز روز معلمه چرا با خانم اینطوری کردین

2738

روزتون مبارک باشه براتون بهترینا رو ارزو میکنم 

الان از چی ناراحت شدید از اینکه برای معلم علوم مفصل جشن گرفتن؟ 

یا اینکه در و کامل باز نکردند ؟ 

شما چرا اصلا گوشیتون رو به بچه ها میدید !!!کارتون درست نبست

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔

چه دبیر خوبی هستی تو

من چون پروفایل شادم عکس نذاشته بودم دبیرمون گفت از امتحان ترمت چهارنمره کم میکنم و واقعا همچین کاری کرد از سر حرص باهاش دعوام شد کم مونده بود اخراج شم تهشم ب زور بهم ۱۳داد درحالی ک من همیشع زبانو کمتر از۱۸نمیگرفتم😐

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بزور تونستم بیارمشون داخل همشون بغلم میکردند و عذر خواهی میکردند و میفگتند تقصیر ما نیست مقصر فلانیه که گفته فقط برا خانم علوم جشن بگیریم منم بغلشون کردم هر چی گفتند بیایید کلاسمون بچه ها نذاشتند و در رو محکم گرفتند 

روزتون مبارک باشه براتون بهترینا رو ارزو میکنم  الان از چی ناراحت شدید از اینکه برای معلم علوم ...

از اینکه من رفتم پشت در کلاس با بی احترامی کامل تا منو دید دستش رو اورد بیرون و گوشی رو بهم داد و محکم در رو بست

ببخشید متوجه نشدم چی شد فقط چون از لای در گوشیتونو داده کل کلاس نهم هم بغض کرده بودن؟! 

نه نهما میگفتند به هر سه تا معلمی مه امروز اینجا بودند بی احترامی کردند چرا شما رو تو جشنشون راه ندادن ما سه تا معلم و یه مدیر کلا تو مدرسه بودیم 

2706