2737
2739

سلام گلم من ۵سال مشاور تحصیلی ام

اگر کنکورتون یا دیپلمتون تجربی بوده بله

اما کاردانی از دیدمن ارزش نداره

هرآنچه‌دارم‌‌ازلطف‌خداست🤍🌸کاش زندگی ‌و‌جوانی‌به‌قدررسیدن‌به‌تمام‌آرزوها‌سخاوتمندوطولانی‌بود🌱سوالی‌داشتید‌تگم‌کنید‌،درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم من ۵سال مشاور تحصیلی ام اگر کنکورتون یا دیپلمتون تجربی بوده بله اما کاردانی از دیدمن ارزش ...

م تجربی شرکت نکردم ولی گفتم برا سال بعد اینجوری شرکت کنم 

چرا عزیزم؟خوب نیست؟

2731
م تجربی شرکت نکردم ولی گفتم برا سال بعد اینجوری شرکت کنم  چرا عزیزم؟خوب نیست؟

کاردانی مامایی در مقابل مامایی

مثل بهیاری در مقابل پرستاریه

مگراینکه بعد مجدد کنکور بدید و ادامه بدید و... تا پرستاری 

رشتش تعهدیه

شما زیر دست ماماها هستید

ماماهاهم که در اکثرمواقع تحت نظر پزشک زنانن

یعنی شما میشی زیر مجموعه سوم

بااین اوصاف خودتون ببینید به شرایطتون میخوره یانه

هرآنچه‌دارم‌‌ازلطف‌خداست🤍🌸کاش زندگی ‌و‌جوانی‌به‌قدررسیدن‌به‌تمام‌آرزوها‌سخاوتمندوطولانی‌بود🌱سوالی‌داشتید‌تگم‌کنید‌،درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است🥰
کاردانی مامایی در مقابل مامایی مثل بهیاری در مقابل پرستاریه مگراینکه بعد مجدد کنکور بدید و ادامه ب ...

عزیزم شما مشاوری شاید بتونی راهنماییم کنی

بنظرت رشته علوم تربیتی توی دانشگاه سراسری خوارزمی کرج بخونم؟یا بمونم‌پشت کنکور 

متولد ۸۱ام

بعله درسته اگ‌اونو بخونم باید دوسال دیگ‌کنکور بدم ولی اون رشترو بردارم خب عیبی نداره برا‌کنکورش میتونم البته سخته چون من رشتم‌انسانی بوده بخام‌برا تجربی بخونم سخت میشه 

بنظرم همین علوم‌تربیتی بهتره 

عزیزم شما مشاوری شاید بتونی راهنماییم کنی بنظرت رشته علوم تربیتی توی دانشگاه سراسری خوارزمی کرج بخو ...

بستگی به هدفتون داره گلم

پلنتون برای شغل اینده چیه!

موقعیت ایندتون

علوم تربیتی خوبه الان ازمون استخدامی هم برگزار میشه البته اینجاایرانه و تاشما فارغ التحصیل شید معلوم نیست

من از شما اگاهی ندارم 

اما اگر اینده شغلی براتون خیلی مهمه و...

من به جای شمابودم

رشته مد نظر رو میرفتم و درکنارش برای کنکور میخوندم

البته اگر معدلتون بالای ۱۷هست

2740
من هدفم معلمیه  رشته مدنظر منظورتون همین علوم تربیتیه؟

بله

علوم تربیتی اگر ازمون استخدامی هنوز پابرجا باشه تااون دوران بااین ظرفیت

رشته خوبیه

واگرنه مدارس غیرانتفاهی و... در بهترین حالت میتونید مشغول به کارشید

اگر متولد ۸۱هستید و تاامروز پشت کنکور بودید و نخوندید

و قصد محکم تحول ندارید همینو برید و خودتونو اسیرکنکور مجدد نکنید!

میرید دانشگاه همون ترم های اول متوجه میشید جایگاهتون درسته یاخیر

بله علوم تربیتی اگر ازمون استخدامی هنوز پابرجا باشه تااون دوران بااین ظرفیت رشته خوبیه واگرنه مدا ...

بله درسته من همینو برم عزیزم 

بعدش درکنار دانشگا میگم بخونم برا فرهنگیان اگ‌فرهنگیان شد میرم‌اون اگرم ن همینو جدی میخونم واحد زیاد برمیدارن ۳ ساله تموم میکنم