2733
2734
عنوان

دیروز رفتیم عطر بخریم....

454 بازدید | 20 پست

شوهرم از ی عروسک خوشش اومد گفت آقا اینم حساب کن😑😂نمیدونم چراااا انقدددر عاشق عروسک و دختره این بشرررر ولی خیلی باحاله عروسکه الان عکسشو میزارم🤣

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مبارک باشه. انشالله همیشه به خرید 

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
مثل من که هفته ی پیش با شوهرم بیرون بودم یه ماشین فولکس اسباب بازی خریدم😂وای خیلییی فسقلی و با مزه ...

بخدااا خونمون شده پر عروسککک😐😑ی اتاق کلا عروسکه🤦🏻‍♀🤷🏻‍♀عاشق دختر هم هست همیشه میگه انشالله بچمون دختر باشع🙇🏻‍♀

این بشر که من میبینم تا یه دختر براش نیاری ول کن نیست😅

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
این بشر که من میبینم تا یه دختر براش نیاری ول کن نیست😅

اره بخداا از اونور مادرشوهرم 🤦🏻‍♀🤷🏻‍♀😂همش میگه برای ما دختر بزار ما از پسر سیریم☺🥶

بذار راحت باشه،دخترش که بیاد دست از عروسکا برمیداره

اوم دیروزم پلاستیک عروسک میخاست از دستم بیفتع گفت عع مواظب باش😐😧😧😧گفتم خوبه حالا توام انگار بچته😢😂گفتم بگیرش اصلا برا دخترت نگهش دار جهیزیه شم بده ببره🤣

اره بخداا از اونور مادرشوهرم 🤦🏻‍♀🤷🏻‍♀😂همش میگه برای ما دختر بزار ما از پسر سیریم☺🥶

نمیدونم چرا احساس میکنم خونواده ها مخصوصا مردهایی که دختر دوس دارن خیلی آدم حسابی ن . نسبت به اونایی که پسردوستن.

تو فامیل ما که اینجوریه انگار. مردایی که دختردوستن خیلی باشعور و بادرک با احساسن

2706