2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب کسی که نمی خواد نباید بده  الان ما داریم تو کلاس ها چند نفر ندادن  بعضی ها ندارند بع ...

من پارسال ندادم چون دخترم با کلی ذوق خودش برا معلم خریده بود امسالم از معلمش راضی نبودم کادویی ندادم ولی خب دختر من اگاهه مشکلی نداشت ولی بعضی بچها اینطوری نیستن 

برای بچه من‌که نرفته چی‌همش گریع میکنه گفته بودن نفری ۲۰۰ بدید اما من نداشتم بدم شرمنده بچم شدم  ...

شرمنده نباش با بچت حرف بزن براش توضیح بده و دلیل بیار باور کن بچت منطقی باهاش حرف بزنی قبول میکنه 

2740
خگش به حال معلمای الان درس که دوزار نمیدن هر روزم تعطیله اینم از رقابت برای کادو ها

کی‌گفته درس نمیدن

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.

ما چهل نفر نفری 300 دادیم

ولی من راضی نبودم 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

یه چیزی بگم بخندید

دیروز رفتم خرید

نماینده یه کلاسی اومده بود تو مغازه برا معلم کادو بخر

یه تومن جمع کرده بودن 

اونم نامردی نکرد داد دوتاقندوق هر کدوم دونه ای 400تومن 

به کنار دستی گفت یه جعبه هم شیرینی میخریم 

خوبه دیگه 

دلم میخواست قندون رو بزن ت وسرش

آخه خل 800 تومن یه چیز بهتر میخریدی 

قندون چیه 

اونا خودشون دور براشون حتمن معلم داشتن که اینطور یقه پاره کردن ولا پولی که ناراضی بدی ارزش نداره ما ...

خب ندین

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
دو میلیونم دیشب آموزش و پرورش بهشون داده، با پول شما میشه ده میلیون. چند شاخه گل هم کافی بود عزیزم

مگه دو میلیون الان چیع 

به همه کارمندای بانک .نظامیا شرکت نفتیا هر روز کادو میدن یبار نگفتن برا معلم این یه بار دادن همه میدونن.خب اون از طرف اداره ولی بقیه بچه ها میتونن کادو ببرن یا نبرن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706