2733
2734
عنوان

وای از بوی عرق بعضیا 😩😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 11594 بازدید | 189 پست
خانم من شاهد بحث شما و استارتر بودم ولی خیلی زشته هی میاین زمانی که کسی تعلیق شده بهش توهین میکنین&n ...

تواین نکردم،حسمو بیان کردم،تعلیقم بشم مهم نیست،با یه سیمکارت دیگه میام.اما برام همین مهم بود که 0010 ,بدونه که چقدر خوشحال شدم.

ریپلای نکنید دیگه چون آخره هفته عروسیمه و دیگه اینجا نمیام، فقط برای تاپیک زدن در مورد سوالام میام.

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷
تواین نکردم،حسمو بیان کردم،تعلیقم بشم مهم نیست،با یه سیمکارت دیگه میام.اما برام همین مهم بود که 0010 ...

اگر استارتر هرچی بود والا ازتو بهتر بود ماازش نه بی احترامی به کسی دیدیم نه توهین دیدیم ازش،فقط از روز مره گیاش میگفت نه اهل پز بود نه چیز دیگه،ولی تو با پستات نشون دادی چه آدم حقیر و کوچیکی هستی،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودش درخواست داد نی نی یار نترکوندش @niniyar_5     عزیزم چرا تاپیکای این بنده خدا رو ق ...

تو کاربری دوم خودش هستی تو چند تاپیک دیگ هم دیدمت فقط اینجا اگ بودی عادی بود باز .حالا که دیگ تعلیق شدی بیخیال شو فدای سرت بزار هرکی هرچی میخواد بگه به کجای زندگیت برمیخوره .چیز زیادی که ازت نفهمیدن فقط همون خیانت شوهرت که گفتی اول چیزی نبود بعد با کاربری دیگ اومدی لو‌رفت اینکه دیگران فکر کنن خوشبختی یا بدبختی چی ازت کم یا زیاد میشه 

زیاد خودتو اذیت نکن .زندگیت به خودت ربط داره هرکس دوستت ندارع بیخود می‌کنه نیاد تاپیکت .البته یادته من هرگز باهات بد نبودم فقط بهت گفتم زیاد کاربرا رو حساس نکن یسری دلشون خیلی سیاه انرژی منفی میدن 

موفق باشی عزیزم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
تو کاربری دوم خودش هستی تو چند تاپیک دیگ هم دیدمت فقط اینجا اگ بودی عادی بود باز .حالا که دیگ تعلیق ...

جدی میفرمایید؟؟؟ 😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

یعنی چقدر قشنگ تهمت میزنی وندیده ونشناخته قضاوت میکنی

خیر من ایشونو چندساله که میشناسم و درباره پوست ومو ازش سوال پرسیدم هیچوقتم بی احترامی ندیدم به کاربرا بکنه

یه عده مشکل دارن باهاش چرا اینقد پیگیرشن

نکنه هرکی اومد طرفشو گرفت کاربریشه؟؟؟ پس چندنفردیگه هم هستن اونام کاربری دوم سوم چهارمشه

نمیدونم خدا به دلتون ارامش بده

جدی میفرمایید؟؟؟ 😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻 یعنی چقدر قشنگ تهمت میزنی وندیده ونشناخته قضاوت میکنی خیر من ا ...

تورو چند جای دیگ دیدم امضات یادم بود 

نمی‌خوام باهات بحثی هم بکنم ولی اینکه تو کلی تاپیکا هی بگردی طرفداری کنی عجیب بود بعدش من تو سایت نه طرفدار کسی هستم نه مخالف .کاملا خنثی و.رفتار افراطی ندارم 

فقط دختر گرانبها رو بخاطر زحماتی که میکشن مطلب میزارن دوست دارم .با کاربر الهام هم مشکلی ندارم حتی اگر دروغ هم بگه باز هم برام مهم نیست  فقط آدمای حقیقی زندگیم مثل شوهرم و خواهرم برام مهم هستن و مجازی هم سر به سر کسی نمیزارم تا انرژی منفی وارد زندگیم نشه 

هربار که حال کسی رو آدم بد کنه حتی مجازی تاثیرش زندگی حقیقی هم میاد چون دل شکستن در هرصورت خوب نیست .بعدش زیادش نکن تهمت نزدم فکر کردم خودتی چون خیلی افراطی نظر میدی هی نی نی یار تگ میکنی و تاپیکای مختلف در موردش هستی یادمه یکی بخاطر شما تاپیک قفل کرد 

همین .راحت باش خلاصه .

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
تورو چند جای دیگ دیدم امضات یادم بود  نمی‌خوام باهات بحثی هم بکنم ولی اینکه تو کلی تاپی ...

ببخشید دیگه عزیزم که هرجا بخوام باشم ونظر بدم باید اجازه بگیرم

منم دنبال بحث نیستم چون اصلا حوصله بحث ندارم 

من خیلی اهل پست گذاشتن نیستم ولی اگه تاپیکی ببینم که به ناحق حرف میزنن و یک طرفه به قاضی میرن میام.... 

درهرحال منم اینجا اصلا برام مهم نیست ازوقتی دیدم چقد فضاش سمه وتو مجازی چشم دیدن همو ندارن و نسبت به هم نوعاشون اینطوری خبیث وبی رحمن بیشتروبیشتر فاصله گرفتم 

خب دیگه وقت همو نگیریم شبتون بخیر

جدی میفرمایید؟؟؟ 😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻 یعنی چقدر قشنگ تهمت میزنی وندیده ونشناخته قضاوت میکنی خیر من ا ...

آدم باید از اتفاقای کوچیک درس بگیره اینجا هیتر زیاد داشت من از سال اول که وارد سایت شد موقعی پشت هم تاپیک طلا میزد و میترکید و دوباره تاپیک میزد یادمه ولی برا آدمایی مثل من مهم نیست چون خودم طلا دارم از ترس بیرون میرم استفاده نمیکنم خیلی هم دوست دارم تاپیک این جوری باشم از دیدن لباس و طلا و لذت میبرم .شوهرم کار ساختمون بارها بهش میگم میریم مهمونی طرف خونه نداره هی حرف پول و ملک نزن اگ هم میزنی کوتاه بعدش رو سر چیزای دیگ 

زندگی که فقط پول نیست قشنگی های دیگ هم داره .ولی خب هیترهای الهام هم خیلی مسخره و افراطی هستن ،این همه بلاگر‌دارن از زندگیشون رو نمایی میکنن پس کسی نره اینستا اینجا هم میتونن نیان تاپیکش .اصلن دوس داشت کلاس بزاره به ما چه ولی خدایی هرگز با کسی پرخاشگری نداشت این سایت یسری دلشون خیلی سیاع پر عقده و کینه .

ببخشید دیگه عزیزم که هرجا بخوام باشم ونظر بدم باید اجازه بگیرم منم دنبال بحث نیستم چون اصلا حوصله ب ...

ببخشید وقتتو گرفتم 

2706