2733
2734
عنوان

تاحالا شده از درد پریودی گریه کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 73 پست
نه انگار چاقو فرو کردن تو شکمم  خیلی وحشتناکه

اوههه 🤦🏻‍♀️ 

تو هم افسردگي  میگیری مث من ؟

من قبل پریودی و موقع مریودی اصلا تمرکزی ندارم و حالم خرابه و ب شدت ناراحتم 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)

حالا که جاشه بهتون بگم قرص سه کاره فراموش نشه آتیش درد رو خاموش می کنه در عرض نیم ساعت الی یک ساعت ولی مصرفش زیاد نکنین 

تا وقتی که حس گردین دوباره درداتون شروع شده قرص نخورید چون خونریزی رو کم می کنه 

من فقط یکی میخورم چون همون موقع که پریودم شروع میشه خیلی شکمم درد میگیره خیلی یدونه میخورم تا ۶ یا ۷ ساعتی شایدم بیشتر آرومم دیگه نمیخورم 

مگه اینکه باز خیلی درد داشته باشم یکی دیگه میخورم 

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقاالحمدالله اصلاکم خونی ندارم ولی هم نزدیک پری هوس سردیجات مثل ترشی وخیارشوروکله جوش وقره قر ...

من اینا رو زیاد نمی‌خورم فقط حال روحیم خراب میشه 

شاید دلیل دردت سردی جاته اره ؟

میتونی ی بار تست کنی قبل پریودی و زمان پریودی همش گرمی جات بخوری

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
زیاد مخصوصا تو مدرسهههه همین دیروز از درد زیادش اشکم دراومد زنگ زدم اومدن دنبالم بیام خونه

به همکلاسیات گفتی مشکلتو ؟

انقدر که همشون پرسیدن گفتم ولی الان حس بدی دارم که چرا گفتم

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
2731
سزارین بکن به هرر حال وقتی قراره جر بخوری شکمت جر بخوره بهتره

هنوز شوهر آیندمو پیدا نکردم ولی کلا میترسم 😂😂😂

میگن مرگ رو کامل حس میکنی

2740
به همکلاسیات گفتی مشکلتو ؟ انقدر که همشون پرسیدن گفتم ولی الان حس بدی دارم که چرا گفتم

نیازی نیست بگم همیشه روزای اول دومم انقدر وضعم داغونه و درد میکشم خودشون میفهمن حتی معلمم میفهمه گاهی اوقات میگه برو نماز خونه دراز بکش 

چرا حس بد گرفتی؟ خب یه مشکل طبیعیه دیگه خودشونم پریود میشن

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
😶😶😶😶 زایمان طبیعی فقط کمرت ولگنت دردمیکنه هی میگیره هی ول میکنه وتایمش هی به هم نزدیک میشه ...

آدم بدجور جر میخورهههه  واقعه سختهههه😣🤦🏻‍♀️😂

تازه استخوونا  میگن جدا میشه 

بدیش اینه کسی درک نمیکنه فک میکنن واسه جلب توجه اینطوری هستیم

طرز فکرت رو عوض کن گلم هیچ خانمی کسیو بخاطر پریودی سرزنش نمی کنه

حالا مگه چیزی گفتن بهت؟

طرز فکرت رو عوض کن گلم هیچ خانمی کسیو بخاطر پریودی سرزنش نمی کنه حالا مگه چیزی گفتن بهت؟

اره گفتن یه جوری گریه کردی حالا فکر کردیم چی شده

درد پریودی که گریه نداره

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
هنوز شوهر آیندمو پیدا نکردم ولی کلا میترسم 😂😂😂  میگن مرگ رو کامل حس میکنی

دیگه از مرگ یچیزی اون ور تر

من طبیعی اجباری بودم 

یعنی تا لحظه آخر فکر میکردم طبیعی خوبه و سکوت کردم چون دکتر سونو گفت لگنن برا طبیعی مناسبه۰_۰

دیگه وقتی دردام شروع شد فهمیدم چه غلطی کردم که دنبال برگه سزارین نرفتم

بنظرت منم دارم؟؟

اگر خیلی درد و خونریزی شدیدداری احتمالش هست برو یه سونو حتما بده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706