2777
2789
عنوان

هرچی پولدار تر ناشکر تر

527 بازدید | 46 پست

یچیزی ک برام جالبه ی جوی راه افتاده شما تلیاردرم باشی باید فحش بدی از گرونی بنالی خیلی انرژی منفی و زشته واقعا کاملا شستشو مغزی داده شدن انگار نسلش تامینه داره دری وری میگه که فلان چیز فلان قیمته حال یخچال تا خر خره امکانات فول خون و ماشین باز میناله یخورده خدارو شکر کنین راه دوری نمیره  همینجوری یاد اقوام همیشه ناله کن افتادم گفتم بگم شما اگه دارین اینکارا میکنین نکنین خیلی انرژی منفی و حس بد میده

کاربری دست دو نفر👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا فامیلای من اونایی که از همه پولدارترن ده تا خونه دارن دادن اجاره حقوق نجومی میگیرن بیشتر از گرونی مینالن بابا لامصب خودت حاضر نیستی ی قرون کرایه کمتر بگیری نمیدونم انتظار چی داره از بقیه

من پولدار نیستم اصلا از شرایط الانمون راضیم ولی وقتی بگیم از شرایط راضی هستیم فکر میکنن به جایی وصلی یا میخوای بگی اوضاع خیلی خوبه جنبه شنیدنش رو ندارن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

منم بدم میاد هرجا میری فقط بحث گرونی و ناله و فغانه (حالا خودمم غر میزنما 😂) 

ولی واقعیت اینه که پولدارا هم قبلا پول خرج کردن و بریز بپاش کردن براشون راحت تر بود و کاسبی هم رونقش بیشتر بود 

برا همین ناله میکنن

تازه بعضیاشون ادعاشون میشه بفکر مملکت هستن ولی واقعا اینجور نیست چون دلشون میخواد لاکچری زندگی کنن ولی پولی پرداخت نکنن و میگن  چون کشورمون نفت دارن پس همه چی باید رایگان باشه 

احتمالا خورده میشی 

بشم بخدا امکان نداره من بغل این فامیلمون نرم شروع نکنه چرت و پرت گفتن اونوقت گوشی دستش ایفونه چشماش چهارتاست ببینه مدل بعدی کی میاد بعد مبگه نداریم بدبختیه  اعصاب ادمو میریزه بهم حس بدبختیو به ما هم منتقل میکنه ک کمتر از اون داریم میام خونه تا چند وقت حس فقیر بودن و عقب بودن دارم 

کاربری دست دو نفر👧
من اگه تیلیاردر هم باشم وقتی گوشت کیلو یه تومنه ناراحت میشم که چه بلایی داره سر کشور میاد خداروشکر ک ...

دقیقا من مشکل حادی نذارم همیشه هم شکر میکنم

اما وقتی میرک خرید حالم بد میشع چطور عده بیارن بخورن؟

مکه ادم فقط به خودش فکر میکنه

2801