2737
2734
عنوان

شوکه ام آر دیشب از حرص خوابم نبرده

477 بازدید | 18 پست

پدرم برای اینکه ما ناراحت نشیم مثلا 

توی روستا بقول خودش یه جشن کوچیک برای ازدواجش گرفته ما خودمون نبودیم (کوچیک یعنی نزدیک ۲۰۰ نفر دعوت بودن) ۲۱ گوسفند کشتن (البته مثل اینکه چندتاشون هدیه بوده) برای این تعداد جمعیت با مرغ

اینش واسم مهم نیست نوش جانشون دوست داشتن جشن بگیرن

۲۳ میلیون هزینه فقط آرایش کرده (بنظرتون آرایشگر توی روستا منطقی هست اینقدر بگیره؟)

حالا دیگه اینکه چقدر هزینه رنگ مو و لباس عروس و ... شده رو دقیق نمیدونم

کاش به ما می‌گفت 

خانم ۴۷ سالشه خیلی ولخرجه بخدا من خسیس نیستم 

تو رو خدا نگید خسیسی فلانی ما وضع مالیمون متوسطه این هزینه ها خیلی زیاده 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

شما متاهلی؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا شانس بده ولی کلا زن های دوم خیلی شانس دارن    

وای بخدا بگو از نظر تو هم زیاده روی بوده😭

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731

پدرت چتدسالشه؟ 

الیته دیگ مال خودشه خواسته خرج زنش بکنه.  ذعا کن با پدرت خوشبخت باشن تا شمام فکر و خیال پدرت و نکنی

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
شما متاهلی؟

نه نیستم

ولی بیشتر هزینه هام با خودمه 

مسئله خواهرم هستن دوتا خواهر کوچیکتر دارم کع محصل هستن حرص اونها رو میخورم 

پدرت چتدسالشه؟  الیته دیگ مال خودشه خواسته خرج زنش بکنه.  ذعا کن با پدرت خوشبخت باشن ت ...

۵۵ سال 

2740
حق داری احتمالا برا مادرت از این خرجا نشده ک برات عادی نیست ولی چ میشه کرد مادرت ک نیست دیگه هیچی فر ...

نشده واقعا

یه تیکه طلا نداشت مادر من 

به سختی و خون دل بابامو به اینجا رسوند دقیقا موقعی که بایددد می دیدید همه چی رو نتیجه تلاشش رو فوت کرد 

حتی خونه که داشت بازسازی میکرد نیمه کاره موند مادر من حتی تو باغ خودش میرفت کار می‌کرد کمک کارگر ها آخر هفته ها که میرفتیم روستا

حتی ثمره اونها هم ندید 

خیلی مظلوم مرد خیلی 

عیب نداره عزیزم  همه چی حل میشه حرص و جوشش برات میمونه

عزیزم من نگران خواهرام هستن

خواهر من این چند روز کلاس دیر وقت داشته ساعت ۱۰ و نیم شب با اسنپ اومده خونه هر دفعه چون پدرم و زن بابام رفته بودن مهمونی یا بازار یا به هر دلیلی دور بودن پدر من خیلی مسئولیت پذیر بود تو این یکسال بعد فوت مادرم واقعااا جور ما رو کشید الان ولی چی... 

2706