2737
2739
عنوان

باردارم یه لحظه میاید سوال دارم !

237 بازدید | 22 پست

سلام خانوما به نظرتون کوچیک بودن شکم ربطی به ریز بودن بچه داره ؟ من حس میکنم شکمم کوچیکه الانم توی هفته ۳۶ هستم تو کل بارداری تا الان کلا ۹ کیلو اضافه کردم ولی توی آخرین سونوگرافی ک ۲۵ هفته بود وزن بچه نرمال بود الانم هفته بعد سونو دارم و احتمالا دوهفته دیگه سزارین بشم و استرس گرفتم که نکنه بچم ریزه باشه کسی رو دیدید که شکمش کوچیک باشه ولی وزن بچش نرمال باشه یا حتی تپل باشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی میگن وزن بچه نرماله بیخود استرس نداشته باش استرس سمه . من خودم تو باردارم ۲۰ کیلو اضافه شدم تازه آخراش دکتر میگفت وزنش کمه .چون خودم الکی چاق میشدم واقعا ربطی نداره 

مولاست حسین.... آقاست حسین ...

من تا ۳۲ هفته رفتم سنو وزنش ۲ کیلو بود و نرمال، و بعدش دیگه نرفتم و ۳۸ هفته و ۳ روز زایمان کردم ی هفته پیش زایمانم بود ولی توی این ۶ هفته فقط ۷۰۰ گرم اضاف کرده بودم ک خیلی ناراحت شدم ک ای کاش دوباره میرفتم سنو شاید مکملی برام مینوشت چون قدش هم ۴۵ سانته

2740

کوچیک بودن شکم میتونه به جای قرار گرفتن جنین هم باشه

مثلا میتونه توی پهلوهات باشه

با این وجود آجیل و بستنی بخور که وزن بگیره

و یه چیزیو فراموش نکن که خیلی بچه ها هم با وزن یکو هفتصد به دنیا اومدنو بعدش وزن گرفتن

فقط ایشالا سالم باشه وزنش هرچی میخواد باشه بعدا با شیر درست میشه خیلی زود وزن میگیره

تو اخرین سنو وزن بچه چقد بود

توی آخرین سونو ۲۵ هفتگی بود یادم نیست چقدر بود ولی دکتر گفت خوبه وزنش ولی میگن از ۳۲ به بعد جنین وزن میگیره واسه همین نگرانم که یه وقت ریز نباشه 

توی آخرین سونو ۲۵ هفتگی بود یادم نیست چقدر بود ولی دکتر گفت خوبه وزنش ولی میگن از ۳۲ به بعد جنین وزن ...

نه نگران نباش بیشترین وزن گیری هفته های اخره

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون