2737
2739

از دوستم که بانک مرکزی کار می کنه پرسیدم گفت مهر اقتصاد از ثبات  برخورداره و سپرده گذاران نگرانی نداشته باشن. ادغام مهر اقتصاد با موسسه های دیگه رو هم گفت شایعه هست

معاون نظارتی بانک مرکزی هم امروز خوندم گفته بانک مهر اقتصاد در لیست بانک های در شرف تأسیس قرار دارد و اقداماتی در مسیر نهایی شدن مجوز از جمله پذیره نویسی و سپردن سپرده های قانونی انجام گرفته است و بانک مرکزی قاطعانه از بانک مهر اقتصاد حمایت خواهد کرد.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حساب منو بستن ؛خبر نداری چرا حسابارو بستن؟

حساب مهر اقتصادت رو بستن؟؟ خب برو بپرس. چون دیروز با دوستم رفتیم از ATM برداشت کرد مشکلی نداشت و سود ماهانه رو هم ریخته بودن. تازه کلی پزشک اومده بودن تسهیلات ویژه بگیرن. حتما برو سوال کن

چون از کارمند بانک مرکزی پرسیدم مطمئن هستم. البته وقتی مردم تحت تاثیر شایعات هجوم بیارن به بانک مسلما به مشکل می خورن و موقتا ممکنه مسدود کنن ولی شعبه ای که ما رفتیم مشکلی نبود حتی ثامن باز بود و همکارم رفت 10 میلیون از پولش رو گرفت. نتونستی برداشت کنی چرا نرفتی داخل بپرسی؟

2740
پس چرا تو لیست بانک و موسسه های مورد قبول بانک مرکزی نبود

نوشتم که عزیزم معاون نظارتی بانک مرکزی دیروز با بخش های خبری شبکه یک و دو سیما مصاحبه داشته گفته بانک مهر اقتصاد مورد حمایت بانک مرکزی است و سلامت مالی آن مورد تائید می باشد. در لیست بانک های در شرف تأسیس قرار داره و اقدامات نهاییش انجام شده تا پایان سال 96 شاهد حضور هیچ موسسه غیر مجازی در عرصه اقتصاد کشور نیستیم. ... تو سایت های خبری هست مصاحبش منم از دوستم پرسیدم گفت خبر ادغام دروغه هیچ کدوم قرار نیست با هم ادغام بشن