2737
2739
عنوان

خیانت مادرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 30973 بازدید | 341 پست
خدانکنه کاش میشد پیامامو پاک کنم نمیدونم چرا گفتمشون 😔

ببین اینجا هیشکی هیشکیو نمیشناسه

خیلی راحت میتونی حرفای دلتو خالی کنی

من بعد این تاپیک یکمی حالم بهتر شده

توهم خواستی بگو شنونده حرفاتیم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اینجا هیشکی هیشکیو نمیشناسه خیلی راحت میتونی حرفای دلتو خالی کنی من بعد این تاپیک یکمی حالم ب ...

قربونت برم مرسی همیشه ترسیدم از گفتن حرفام اولین باره ک گفتم عذاب وجدان گرفتم من حقم اینه ک ذره ذره اب بشم نمیدونم ب چه تاوانی 😔

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
2731
در کل تو فقط میتونی باهاش حرف بزنی،،در هر صورت حق مادریش ازت ساقط نمیشه باید دوسش داشته باشی و بهش ا ...

واااااااا!!!!! اخه این چه حرفیه خواهر من؟  عیبه بخدا این حرفـ. حق مادری چیه؟ کیه؟ این موجود خبیثی که استارتر ازش خرف میزنه رو میشه محترم دونست؟ 

🕉  🕉

اسی چقدر با تاپیکت گریه کردم😭😭😭😭همه ی خاطراتم زنده شد و اومد جلوی چشمم ،خدا همچین زن هایی رو لعنت کنه اول از همه هم مادر حرومزاده و هر.زه منو،مادر منم قبل طلاق با مردهای زن دار به بابام خیانت میکرد و بعد طلاق کثافت کاریش ۱۰ برابر شد،با ۵۳سال سن خودشو تو پیج همسریابی اینستاگرام آگهی کرده و ی آشنا شناختتش رفته همه جا جار زده به خاطر خواستگار مجازی ش با چوب کتکم میزنه و فحش میده تاپیک هام بخونی متوجه میشی ،با همه ی وجودم درکت میکنم،خدا منو هم فراموش کرده همش میگم خدایا گناه من چی بود؟😭

2738
چرا انقد میترسیییی😑هیشکی قرار نیست ترو بشناسه

چون از بچگی نگفتمش نمیدونم کم بدبختی داشتم الانم استرس میگیدم ک چرا گفتم

زندگیم عذابه شب و روزم درد و بدبختیه فکر میکردم فقط من اینجورم تا اینکه تاپیکت رو دیدم 

کاش میشد ادم حرفاشو ب یکی بزنه خالی بشه

چون از بچگی نگفتمش نمیدونم کم بدبختی داشتم الانم استرس میگیدم ک چرا گفتم زندگیم عذابه شب و روزم درد ...

اینجا حرف بزن عزیزم کسی اینجا تورو نمیشناسه راحت بگو باورکن بیان کردن یه سری از تلخیا خیلی از بار منفیشون کم میکنه

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
اینجا حرف بزن عزیزم کسی اینجا تورو نمیشناسه راحت بگو باورکن بیان کردن یه سری از تلخیا خیلی از بار من ...

باورتون میشه ۲۰ساله حتی ب خدا هم نگفتم اصلا حس میکنم یچی تو وجودمه ک خفم میکنه از بچگی من یه خواب رآحت نداشتم همش ترس و استرس 

2706