2737
2739
عنوان

برم سر اینکار یا نه

99 بازدید | 12 پست

من کاردانی دارم جای خاصی بهم کار نمی‌دن

بچه مو قراره ببرم بیارم ی دبستان که فهمیدیم نیرو معلم پیش دبستانی میخواد رفتم شرایط گفتم قبول کرد ولی 

بیمه نمیده حقوق ش ماهی ی تومن ،یعنی خرج لباسی که قراره اونجا استفاده کنم هم در نمیاد

بعد گفت اگه کارت خوب باشه سال بعد بیمه ت میکنم و معلمت میکنم .منم میتونم دوساله دانشگاه آزاد لیسانس مو بگیرم و بالاخره شاید پیشرفت کنم 

ولی میترسم وسط راه بگه نمی‌خوام نیرو و...

من بمونم و خرج دانشگاه و وقت و انرژی که رفته

بنظرتون چکار کنم برم دنبالش 33 سالمه

اگه رابطه ات بت بچه ها خوبه برو

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اگه واقعا دنبال معلمی هستی برو محیطش خیلی خوبه و شاید واقعا استخدامت کردن  ولی یه درصد برا پول ...

آره اصلا بیشتر خرج می‌زاره رو دستم 

چون باید سر و لباس بخرم ب خودم برسم

خرج دانشگاه آزاد 

بهتر میشه  اعتماد بنفس میگیری  قدمی برای رشدت بر میداری

آره دقیقا اینا هست

ولی خرج می‌زاره رو دستم

باید سر و لباس بخرم ،خرج دانشگاه آزاد دو سال دارم

نمیدونم می ارزه یا نه