2737
2734

از نظر فرهنگی زمین تا آسمون فرق داریم 

یه بار تا ته جدایی رفتیم و برگشتیم 

جدیدا هم که رومون بهم باز شده تا تقی به توقی میخوره هزار فحش زشت بهم میدیم 

نمی‌دونمم اون هرز میپره یا من روانی و شکاکم 

دوسش دارما هی می‌خوام فراموش کنم چی شده چیکار کردیم هی می‌خوام بزنم به بی خیالی ادامه بدم ولی انگار نمی‌تونیم هی باز به نبودش فکر میکنم قلبم فشرده میشه ها ولی انگار از اولشم برای هم نبودیم

اصلا در هفته شیش روزش دعواس 

انگار دیگه واقعا زندگیمون داره نفسای اخرشو می‌کشه 

روزای اول کلی درمورد بچه ای که در آینده خواهیم داشت رویا داشتیم ولی باورتون میشه چند روز پیش تو دعوا بهم گفت ازت بچه ای نمیخوام داشته باشم 

میگه تو شکاکی

تو روانی 

شایدم راست میگه نمی‌دونم دیگه شایدم من آدم بده این زندگیم 

میدونید من اصلا آدم ازدواجی نبودم به زور باهاش ازدواج کردم ولی انقد محبت کرد انقد هوامو داشت که نفسم به نفسش بند شده عاشقش شدم فک کنم 

ولی ای کاش شبیه هم بودیم ای کاش مشروب نمی‌خورد ای کاش دانشجوهاش بهش زنگ نمیزدن ای کاش با زنای فامیل صمیمی نبود صمیمیتشون منظور دار نیستا روش زندگیشون اینه ولی من آدم این مدل زندگی نیستم من دق میکنم زن فامیل بشینه کنارش موقع بازی بزنه رو پاش من غیرتی میشم باهاش شوخی میکنن 

می‌دونم اینا تو جامعه عادین ولی من اینجوری بزرگ نشدم برای من زن و مرد نامحرم یه حد و حدودی دارن من نمیدونم از نظر فرهنگی شبیهش نیستم یا واقعا دیوونه ام هیچی نمی‌دونم فقط دیگه خسته شدم از مدام جنگیدن خسته شدم

چقدر طولانی شد می‌دونم کسی حوصله اش نمی‌کشه بخونه ولی همین که اینارو نوشتم یکم احساس خفگی که دارم کمتر شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عادی نیست عزیزم 

خودت و سرزنش نکن 

من فک نمیکنم اگه شماهم با مردها راحت باشی و مدام بهت زنگ بزنن 

حتی کاری

ایشون اوکی باشه 

انشالله که خدا هر چی صلاحته سر راهت قرار بده 

ولی خیلی بده که ی نفر با کارهاش باعث شکاک شدن و وسواس فکری شما بشه و بعدم بخواد شما رو متهم کنه😑

به نظرم ارزشش و داره بجنگی واسه زندگیت ،هر دوتون خوبین فقط مناسب هم نیستین ،، کنار هم پازلتون تکمیل نشده ،اما شما روش تو عوض کن ،تغییر اونم میبینی

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
عادی نیست عزیزم  خودت و سرزنش نکن  من فک نمیکنم اگه شماهم با مردها راحت باشی و مدام بهت ...

باورت میشه الان دعوامون شد یه مسافت زیاد از خونه خودم تا خونه بابام با یه کیف سنگین رو پیاده اومدم چون بهم اجازه نمیده با آژانس برم؟؟ میگه مردای راننده هرزه ان تو حق نداری سوار ماشینشون بشی 

2740
به نظرم ارزشش و داره بجنگی واسه زندگیت ،هر دوتون خوبین فقط مناسب هم نیستین ،، کنار هم پازلتون تکمیل ...

آخه میدونی تب میکنم وقتی می‌شنوم پشت سر من مشروب خورده 

بخدا تب میکنم می‌شنوم من نبودم نشسته با خانومای هم سن من بازی کرده به خدا اگه من بخوام نگاه به پسرای فامیل کنم منو می‌کشه چه برسه به بازی 

بخدا تب میکنم میبینم دانشجوی دختر ساعت نه شب زنگ میزنه رو گوشیش بخدا روانی شدم دیگه ولی قلبم سمتشه خوبی کم نداره ها یه مرد واقعیه آنقدر هوامو داره و بهم اهمیت میده که حد نداره ولی ای کاش هیچوقت سر راه هم قرار نگرفته بودیم 

باورت میشه الان دعوامون شد یه مسافت زیاد از خونه خودم تا خونه بابام با یه کیف سنگین رو پیاده اومدم چ ...

چ جالب 

عزیزم این واقعا بی حرمتی نیست؟

اونم به دختر محجبه و با کمالاتی مثله شما ...

ایشون چطور برای خودشون یه خانوم با حیا و وقار که اهل ارتباط با نامحرم نیست پسندیده 

ولی حاضر نیست جوری که لایق این زن محجبس باهاش برخورد کنه ...

اگه میخواستن طبق شرایط خانوادگیشون پیش برن و همون راه و ادامه بدن 

یه خانوم به قول امروزی ها اوپن مایند انتخاب میکردم که دیگه جای حرف باقی نمونه 

عجباااااا

اصلن خودت سرزنش نکن عزیزم

ایشون هیچ حقی نداره هیچ حقی

همون خوبه که بچه نداری  مشروب هم کم عیبی نیست وروابط راحت با خانم ها تو فامیلش

وقتی مشروبو فهمیدم یک هفته تو اتاقم خودمو حبس کردم و گریه کردم ولی آخرش که چی ؟؟ باز برگشتم سر زندگی

اگر میخوای زندگیتو نگه داری مجبوری کوتاه بیای البته نه به معنای توسری خور بودن به این معنا که با محبت و زبان نرم و بعضا سکوت حرفتو بزنی کاملا منطقی اگر نشد برید روانشناس نشد آخرین راه طلاق

واقعا اخلاق شوهرت واسه منم تحمل نیست 

تا بچه مداری جدا بشو ازش چون واقعا عاقبتی نداره زندگیتون

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40