2733
2734
عنوان

حس میکنم دیگه نفسای آخر زندگی مشترکمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 22 پست
باورت میشه الان دعوامون شد یه مسافت زیاد از خونه خودم تا خونه بابام با یه کیف سنگین رو پیاده اومدم چ ...

چقدر عجیبه 

اگه ادمیه که تفکرات منطقی داره و به شما میگه شکاک پس این حرف مسخره چیه که همه راننده اسنپ هاو تاکسیا هیزن!!!!!اگه تفکرات بسته داره چرا با خانما  کارت بازی میکنه و شوخی داره و پیامک بازی داره  !!!

از اون یه بام دوهواهای بی منطقه 

چندروز پیش تو مرکز خرید  یه اقایی دیدم با تتو روی گردن و دوتا دست وشلوار کارگو  دومتر هم جلوتر زنش راه میرفت هی هم برمیگشت میگفت پس زود باش   بعد زنش چادری و ساق دستی یه بچه زیر یک سال  هم توبغل خانمه یه ساک سنگین هم رودوشش اقا فقط یه بطری کوچک اب معدنی  دستش بود قشنگ تصور یه خانواده عجیب شوهرشمام این مدلیه انگار 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

تاحالا مشاوره رو امتحان کردید؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم راستش شایدحقیقت همینی بود که گفتی و اون چیزی که گفتی ازنظر ماهم خوشایند نبود پیشنهادمیکنم بهت شروع به خودشناسی و خوداگاهی بکنی اونقدر از درون ارومت میکنه که توجه به مسائل بیرونی برات کم میشه. اکه خواستی برام پیام بفرس استادایی که میشناسم بهت معرفی کنم. درضمن درمورد رابطه و زندگی مشترک هم کسایی هستن که ارومترت میکنن و روشن تر میشی بعد تصمیم درست میگیری🌱🌷

چ جالب  عزیزم این واقعا بی حرمتی نیست؟ اونم به دختر محجبه و با کمالاتی مثله شما ... ایشون چط ...

بهش میگم لامصب روز اول چرا پاشدی گفتی من مشروب نمی‌خورم قلیونم شیش ماهی یه بار میکشم آخه لامصب تو که می‌دونستی قلیون بساط هر هفته تونه و مشروب آماده هرشب چرا با من ازدواج کردی چرا دروغ گفتی فقط جواب چرا و پرت میده

2731
واقعا اخلاق شوهرت واسه منم تحمل نیست  تا بچه مداری جدا بشو ازش چون واقعا عاقبتی نداره زندگیتون

ای کاش می‌تونستم ازش جدا بشم انقدر خوبی داره انقدر نمی‌دونم دلبسته اشم یا وابسته که تا ازش دور میشم حس خفگی بهم دست میده

چقدر عجیبه  اگه ادمیه که تفکرات منطقی داره و به شما میگه شکاک پس این حرف مسخره چیه که همه رانن ...

دیگه واقعا نمی‌دونم چی درسته چی غلط انقدر بهم گفته تو شکاکی همش میگم مت

آخه میدونی تب میکنم وقتی می‌شنوم پشت سر من مشروب خورده  بخدا تب میکنم می‌شنوم من نبودم نشسته ب ...

حالا یه مدت حساس بودنت و کم کن ،، ذات آدمیزاد اینجوریه از هر اخلاقش شامی باشی بیشتر رو اون مانور میده ،،، شما واکنش نشون نده خودش فاصله رو رعایت میکنه

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من