2737
2739

شوهرم داره یه زمین میخره میگه بزنمش به اسم تو در عوض تو مهرتو ببخش

زمین ۵۰۰متره به ارزش تقریبا دو میلیارد مهریه ام ۳۰۰تا سکه

بهش گفتم خب همینطوری بدون بخشیدن مهریه بزن مگه بهم اعتماد نداری؟گفت مهریه دینیه که به گردنمه و باید بدم منم به شوخی گفتم خب دینت و کامل بده مهر من ۳۰۰تا سکه اس که خیلی بیشتر از ۲میلیارده، گفت تو ببخش من قول میدم در اینده بازم زمین به اسمت میزنم. راستش دلم نمیخواد قبول کنم وقتی بهش گفتم نه قبول نمیکنم به نظرم عادلانه نیست عصبی شد  بهم گفت منم همه چیزو میزنم به اسم بچه که یه وقت خواستی جدا شی چیزی بهت تعلق نگیره🥲بعد دید ناراحت شدم گفت قول میدم بازم  زمین میزنم به اسمت تو اول ببخش همه شو منم جبران میکنم برات

نمیدونم اعتماد کنم بهش یا نه؟

خیلی حسم بده

اینم بگم اخرش قبول کرد ۳۰تا سکه رو نگه دارم بقیه رو ببخشم

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤

نه قبول نکن به هیچ وجه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ساده دل جان  نبخـــــش زمینشم بده بهش

چرا ساده دل؟؟

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
2742
2738
نه قبول نکن به هیچ وجه

چرا دلیلش چیه؟

2706