2733
2739

دیروز موهامو آمبره کردم 

یه عکس نشون دادم دکلره کرد و اینا 

وایسین عکسی که نشون دادمو بذارم بعد توضیح بدم

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....

بزار 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

لطفا لایک کنید

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
لطفا لایک کنید

اخی امضات🥰🥰🥰

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
اخی امضات🥰🥰🥰

مرسی عزیزم💙⁦🌼

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
مرسی عزیزم💙⁦🌼

خواهش قشنگم💚

2738
خواهش قشنگم💚

😘💙

بذارین توضیح بدم 

مدل آمبره بود 

پایین و جلوی مو نسکافه ای یا همون بلوند تیره 

بعد موهامو دکلره که کرد و اینا 

الان رنگش با یبار حموم رفتن زیتونی روشن شده 

خیلی بده داره گریه‌م میگیره 

بهش که زنگ زدم گفت باید بازم بری حموم دوبار دیگه 🥲

بنظرتون تا سه شنبه ینی دوبار دیگه برم بشورم موهامو؟

عکس از سبزیش لطفا بزارید

البته روشن تره تو عکس خوب نیفتاده 

من ولی بلوند تیره میخواستم 

وای جلوی موهامم همینجوری شده 😔