2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

مثلا اگه یکی گفت دماغت چقد بزرگه بگو خدا از عقت و شعور شما کم کرده داده ب دماغ من یا مثلا اگه یکی گفت تو ک ترشیدی چرا ازدواج نمیکنی بگو زندگی شمارو دیدم درس عبرت گرفتم🗿👍🏻

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
مثلا اگه یکی گفت دماغت چقد بزرگه بگو خدا از عقت و شعور شما کم کرده داده ب دماغ من یا مثلا اگه یکی گف ...

عقل*🗿

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!

ولی خو چن تاشو میگم ک‌بلدم 

چقد چاق شدی:شمام جدیدن خیلی آینه دشویی شدی 

چقد زشتی:چهرمو با شعورت ست کردم 

چقد لاغری:والا اگه منم مث شما گ...وه مردمو میخوردم چاق میشدم 

چرا ادم‌نمیشی؟:آدمی ندیدم ک‌آدم شم 

خفه شو:شنا بلدم 

گمشو:آدرسو بلدم

STAR💫🌊💜🪐
بگو‌ اگر گوه خوردنی بود تو الان نبودی

😂😂😂😂

یه بارمادرشوهرم اوایل ازدواجم برداشت پرو پرو بدون هماهنگی بامن 

خودش مهمان بود زنگ زد خواهراش هم بیان 

شب خونه من 

خلاصه داشتم میگفتم روزای اول دستمون خالی بود و شوهرم حالش بدشده بود از بی پولی مادرشوهرپروم گفت خوب طلاهاتو میدادی بهش 

منم گفتم خوب اونوقت خودم حالم بد میشد😆

2706