2733
2739

بعضیا خیلی دل میشکنن، الان مگه یه چیزایی دست منه که دوستم میگه شاید بخاطر اینکه شاید هیکلت خیلی باب میل عشقت نبوده نمیاد سراغت، من هیکلم بد نیست بخدا اما مثلا مثل دافا هم نیستم مگه تقصیر منخ😕

دافا کمن خب، اونام تازه نصفشون با عمله نصف دیگ شون با ورزش و زحمت

بقیه آدما معمولی م همه😕

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

مشکل اینه منه احمق همه چیزمو تو این سایت گفتم راجب خواستگارم تاپیک زدم همه ریختن ایراداتمو تو سرم کوبیدن گفتن تو مگه زشت نبودی چشمات فلان نیست چطور خاستگار داری چرا چون گفتم خاستگار سابقم واسم پول می‌فرستاد چون یه سری رفتیم کافه من حساب کردم اونم شماره کارتمو گرفت بخاطر یه حرفی که بهم زد خیلی ناراحت شدم بهم زدم

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
بیخود بابا بگو اون مثل تو احمق نیست به این چیزای جزئی فکر کنه فکرش خیلی بزرگه اگ انقد احمق بود ک من ...

واقعا روز اول بهم گفت چهرت و اینا خیلی خوبه خیلی هم دوسشون دارم اما زشتم بودی بازم دوست داشتم

مشکل اینه منه احمق همه چیزمو تو این سایت گفتم راجب خواستگارم تاپیک زدم همه ریختن ایراداتمو تو سرم کو ...

خب اشتباه کردی دعوا و بحث و این چیزا همیشه پیش میاد من یکم مشکلم با عشقم بزرگتره و یکم اذیتم میکنه وگرنه نباید بخاطر این چیزای سطحی اینکارو کنی، البته قبلا خودمو اشتباهات زیادی همینجوری انجام دادم و باعث شدم به اینجا برسیم و الان خیلی پشیمونم

نامزد ندارم خواستگارمه همو دوس داریم، اون خوشگل و خوشتیپه ولی خوب در یحدیم ، شاید رلاش داف بوده باشن ...

به این چیزا نیست اصلا بعدم کسی که بخاد از حالا بخاطر این چیزا ادما ول کنه بعد زایمان و هزار مشکل که ادم هیکلش بهم میریزه پس باید ادمو طلاق بده این حرفا همش چرته 

2706