2733
2734
عنوان

🔴امان از بازی روانی....

230 بازدید | 20 پست

حوصله صغری کبری چیدن ندارم  وخلاصه میگم...

فکر کن افتادی تو یه چاه ۵متری وطرفت یه طناب ۳متری میندازه پایین..... میخوای بگیرش نمی تونی

بعدش میگی اگه این نمیخواست نجاتم بده چرا طناب واسم انداخته...

بازی روانی این جوریه و دختر و پسرم نمیشناسه..یه جوری وانمود می کنه عاشقته وبهت حس داره ولی قدم آخرو برنمیداره....خیلی شیک دیوونه ت می کنه و می ره رومخت...وبعدش که به هدفش رسید میندازت دور....

راه های زیادی هم داره تادلت بخواد زیاده...

نتیجه ش میشه این   طرف تاپیک می زنه(بیاید بگین این کراشم عاشقمه یانه؟).........

احترام احترام میاره....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👍🏻👍🏻بیشتر پسرا این کاررو با دختر میکنن  دخترا اینجور نیستن شاید فقط ی درصد کم ک اونا هم ضر ...

توپ رو ننداز تو زمین پسرا تو هر دو طرف هست و اگه تو دخترا بیشتر نباشه کمتر نیست...

دختره میاد غیر مستقیم ابراز علاقه می کنه ....بعدش دید اثر نداره خودشو مشتاق رابطه ج ن س ی نشون می ده ...بعدش که پسر بدبخت ابراز علاقه کرد شوتش می کنه تو پوشه ی از یاد رفته گان

احترام احترام میاره....
2742
توپ رو ننداز تو زمین پسرا تو هر دو طرف هست و اگه تو دخترا بیشتر نباشه کمتر نیست... دختره میاد غیر م ...

من ندیدم دختر  اینجور والا 

این بیشتر برای پسراس

ن همه پسرا بعضی پسرای بی وجدان و مریض 

وگرنه مرد واقعی اینکارارو نمیکنه

دخترا معمولا وقتی یکیو دوست نداشته باشن دلشون نمیخاد پسره پیگیرشون باشه و اینا از اول ی جور رفتار میکنن طرف بدونه

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
من ندیدم دختر  اینجور والا  این بیشتر برای پسراس ن همه پسرا بعضی پسرای بی وجدان و مریض&n ...

هنوز اعتراف دخترا تو تاپیکم هست که طرفو وابسته می کنن و ولش می کنن...اعتمادبه نفس میخوان وقتی گرفتن ورق برمی گرده ومی گه بهت حسی ندارم......

اون پسرا هم رابطه ج ن س ی می خوان....

احترام احترام میاره....
2740
توپ رو ننداز تو زمین پسرا تو هر دو طرف هست و اگه تو دخترا بیشتر نباشه کمتر نیست... دختره میاد غیر م ...

این پوشه از یاد رفتگان که گفتید خیلی خوب بود     ولی من با ماهگل موافقم بنظرم پسرا بیشتر اینکارومیکنن

این پوشه از یاد رفتگان که گفتید خیلی خوب بود       ولی من با ماهگل موافقم بنظرم پسر ...

دقیقا چون دخترا اکثریت ی جورین ک وقتی از یکی خوششون نیاد دوست ندارن پسره پیگیرشون شه

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
این پوشه از یاد رفتگان که گفتید خیلی خوب بود       ولی من با ماهگل موافقم بنظرم پسر ...

توهردو زیاده ولی دخترا با سیاست کارشون رو توجیه می کنن......

احترام احترام میاره....
2706