2737
2739

دلم گرفته  گاهی اوقات دلم می گیره بهم خفگی دست میده میرم کنار پنجره . 

کیا دلشون گرفته دوست دارن گذشته ها برگردن

دلم برای زمان دانشجویی تنگ شده خیلی وقتایی چیزی از غم نمیفهمیدم . چرا ارزوی بزرگ شدن داشتیم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا دلم برای دوران راهنماییم تنگ شده خیلی زیاااد

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
2742
2740

کاش یه جور دیگ زندگی میکردم💔

بچه ک بودم و اینو میشنیدم درک نمیکردم ولی الان💔

انقد دلم غم داره خیلی از خودم شرمنده ام

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶

منم میخوام برگردم دهه ۸۰ ای خدا 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
کاش . امشب خواب گذشته رو ببینم روزایی ک از غم خبری نبود کاش .

وای بغضم گرفت💔

میدونی چیه بعضی وقتا یه کارای خیلی کوچکی میکنی و بعد یه دفعه ب خودت میای و میبینی تاوان بزرگی دادی💔

داخل خوابگاه کسی ظرفا نمیشست دلم فقط برای اون روزی تنگ شده ک مسئول گفت شما خانمی شما دخترید و فلان کلی نصیحت کرد ما بعد ۴سال ادم نشدیم و برای خداحافظی گفت بدبخت از شوهراتون بعد شما با اسید اینجا میشوریم.....ولی با برگشت ما همون شب فوت کرد.خدا بیامرزش روحش شاد.فقطططط و فقطططط برای اون روزها دلتنگم...خانم سفید دوست💔

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706