2733
2734
عنوان

عاشق ی بازیگر شدم حالم بده

522 بازدید | 42 پست

شاید براتون خنده دار باشه ولی این همه‌  فیلم دیدم این همه مرد جذاب توش  بود ولی هیچکدوم مثل جونید تو فیلم غنچه های سرخ نبود برام خیلی دلم میخادتش لعنت به آرزو هایی ک قرار نیس هیج وقت برآورده شن نگاش کنید اخه توروخدا💔💔🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سریالش خوبه ببینم؟

اینستا زخمیم کرده با ریلزاش

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
2740

الهی بگردم خیلی حس بدیه 

کراش بزنی بعد بدونی نمیرسی هیچوقت 😂💔

منم تجربه ش کردم خیلی حس گندیه

یکی دوهفته بگذره درست میشی 

یه فیلم دیگه ببین که بازیگرش ازین بهتر باشه شاید فراموشش کردی

اره بهترین سریالی بود ک من تا الان دیدم

همه قسمتاش اومده؟

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
اره بهترین سریالی بود ک من تا الان دیدم

عزیزم احتمالا عاشق شخصیت تو فیلمش شدی اره؟

که واقعی نیست...

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

شخصیتای تو فیلم واقعی نیستنا

راحت باش منم انقد کراش میزدم عاشق میشدم😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2706