2737
2739
عنوان

دوستانی که بخت و زندگیشون و با طلسم بستن

| مشاهده متن کامل بحث + 2518 بازدید | 154 پست
من خیلی دعای باطل السحر و گشایش بخت گرفتم هیچ فایده ای نداشته برای من و صبی یهودی با نجسی زدن باید ی ...

اینو انجام بده شخصی که به من داد دستورشو موکل داشت هیچ پولی هم ازم نگرفت ولی نتیجه گرفتم 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
عزیزم گفتم کسایی که نتیجه گرفتن بیان بعضی ها میان میگن قرآن بخوندیا اعتقاد نداریم الکیه منظورم با او ...

الان من با قرآن پاکسازی کردم از سر همشون خلاص شدم به لطف خدا فقط و فقط هم با قرآن میشه ازشون خلاص شد این طور نیست که بری پیش یه دعا نویس که موکل های قوی تر داره بخوای موکلاش و بفرسته و عوضش هیچی نخواد اون موکله قوی تر جای اون ایی که بیرون کردن و میگیرن و این چرخه ادامه داره و همیشه آلودگی هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری باطل کرد من پیش یه آدم بی وجود رفتم کلی توی آب قفل و‌فلزم و اینا درآورد و هیچ اسمی روش نبود بع ...

مال منم توی آب آورد و باطل کرد. یه سری وسایل. گفت قبرستون دفن بوده

یعنی اونا مال من نبوده؟

روز سه شنبه و چهارشنبه یه کاسه اسپند خالص بردار قبل از اذان مغرب باید باشه  ۷ بار سوره حمد ۷ ب ...

من از این کارا زیاد کردم فقط باعث شد اعتقاد من به قرآن از دست بدم بعضی طلسمهای سفلی که من دارم اصلا با قرآن حل نمیشه اون وقت بیشتر طلسمات تو آفریقا هست اونا هم یعنی باید قرآن بخونن؟

2728
همینجا بفرست عزیز ماهم امتحان کنیم

فرستادم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
من از این کارا زیاد کردم فقط باعث شد اعتقاد من به قرآن از دست بدم بعضی طلسمهای سفلی که من دارم اصلا ...

اینو انجام بده ان شاءالله نتیجه میگیری 

خیلی قویه من سریع نتیجه گرفتم حتی واسه بچه دار شدنم امتحانش کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرجور راحتی

فرستادم گلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من از این کارا زیاد کردم فقط باعث شد اعتقاد من به قرآن از دست بدم بعضی طلسمهای سفلی که من دارم اصلا ...

خدا خودش میگه وقتی به غیر از من توکل کنید از همونجایی که توکل کردید بهش ناامیدتون میکنم.بالاتر از خدا نیست وقتی از عیر خدا کمک میخوای از همونجا هم ناامید میشی چون‌یه مشت شیاد و شیطانن.و من الله توفیق.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
روز سه شنبه و چهارشنبه یه کاسه اسپند خالص بردار قبل از اذان مغرب باید باشه  ۷ بار سوره حمد ۷ ب ...

دمت گرم اتفاق خونه خودم نبش فرعیه 

الهی خیر ببینی 

ببخشید میشه بگی مشکلتون چی بود

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
مال منم توی آب آورد و باطل کرد. یه سری وسایل. گفت قبرستون دفن بوده یعنی اونا مال من نبوده؟

نه عزیزم روی طلسم حتما باید اسمت باشه تازه همون لحظه که میری دربیاره نه اینکه اطلاعات بگیره بعداً نوبت بده بری به من نوبت داد همون اول که اطلاعات می‌گرفت اسم مادرم و دیدم اشتباه نوشته مثلاً سرکتاب باز کنه که خلاصه بعدش که رفتم دربیاره کلی فلز و اینا درآورد روی یک تیکه پارچه هم اسم من و مادرم نوشته بود آنقدر تابلو‌بود باز غلط نوشته بود اسم مامانم و همون لحظه من شک کردم بعدها ازش شکایت کرده بودن گرفته بودنش گفته بود یه موکل دارم اتاق بغلی خونم این وسایل ها رو می‌زارم الکی قرآن و اینا میخونم مشتری جذب بشه بعد موکلم می‌ره میاره میندازه تو آب وگرنه قدرت ندارن بره اصل طلسم و بیاره

الان من با قرآن پاکسازی کردم از سر همشون خلاص شدم به لطف خدا فقط و فقط هم با قرآن میشه ازشون خلاص شد ...

چجوری؟

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
دمت گرم اتفاق خونه خودم نبش فرعیه  الهی خیر ببینی  ببخشید میشه بگی مشکلتون چی بود

فدات شم عزیزم

من دو بار اینو انجام دادم ، یه بار واسه ازدواجم که همه چی اوکی بود ولی همش سر راهمون سنگ میفتاد و بابام همش دو به شک میشد 

یه بار هم واسه بچه دار شدنم چون چند سال درگیر بودم و باردار نمیشدم انجامش دادم و خداروشکر جواب گرفتم 

حالا نمی‌دونم تلقین بود ، فکر بود یا واقعی بود ولی وقتی انجامش دادم چند شب بعدش خواب دیدم یه گروه جن با بچه هاشون داشتن از خونه مون فرار میکردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706