2733
2739

آره من 

یه بار خواهرشوهذم اومد خونه مون بعد رفتن ش من یه نوشته مثل دعا پیدا کردم کلی دعا بیچاره رو شستم بعد فهمیدم دخترم اینطوری الکی حروف می نویسه تو دفترش هم بود پر از اونا 

شوهر من با یکی از دوستای صمیمی م فامیلن، و فامیلی هاشون یکی. اسم خواهر همسرم و دوستم هم یکیه، و من خواهر شوهرمو از قبل میشناختم.

روزی ک ز زدن برا خاستگاری مامانم گفت مامان فلانی ز زده برا داداشش بیان خاستگاری، اول فک کردم داداش همون دوستمه، گفتم نامرد چقدر زیر زیر! چرا به خودم چیزی نگفت. خوشحال شدم😂 به مامانم گفتم بگو بیان😂

البته بعدش فهمیدم اشتباه کردم ولی بازم اوکی دادم و اومدن.

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من  یه بار خواهرشوهذم اومد خونه مون بعد رفتن ش من یه نوشته مثل دعا پیدا کردم کلی دعا بیچار ...

وای😂

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
2742
2740
یه بار هم زنگ زدم شوهرم نفس نفس میزد مثل ببخشید را بطه  منم گفتم بعد اومدنش آره با کی بودی&nbs ...

آخه یکم فکر کن خواهرم😂 تو اون حالت باشه جواب مبده تلفنو آیا

2706