2737
2739

ما نرفتیم و مشکلی نداریم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن نبردم میدونستم ک ادم درستیه

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2728

ما تقریبا از بچگی دوست بودیم. خودم شاهد بودم که هیچ کاری نکرده و برای همین نگرانی نداشتم😬

البته به نظرم اگه طرف بگه رسم معاینه برای خانم و این چیزا رو دارن حتما باید ببرنش چون وقتی ذهنش سمت این چیزا میره حتما خودش غلطای زیادی کرده😑

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

ینی چی

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ن نبردم میدونستم ک ادم درستیه

والا منم اینجور که میگه ادم خوبیه خودمم بر اساس شناختم میگم ادم خوبیه و اینکارو قبل ازدواج نکرده لازم نیست نگران بیماری و ایناش باشم ولی امشب با یکی از دوستام صحبتم شد بدجور استرس گرفتم.گفتم آیا ببرمش ازمایش یا نه

2740
ینی قبل ازدواج اگه رابطه ای داشته بیماری گرفته مشخص بشه

اها 🫤خدایا چقد ازدواج این دورع سختع اه😞

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
دقیقا منم استرس افتاد بهم نمیدونم چجوری مطرحش کنم 

به راحتی بهش بگو بیا هر دو بریم برای چکاپ قبل از ازدواج آزمایش بدیم 

یا برید مشاوره 

و بگو مشاور پبشنهادشو بهش 

بده

گلم

عزیزم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
والا منم اینجور که میگه ادم خوبیه خودمم بر اساس شناختم میگم ادم خوبیه و اینکارو قبل ازدواج نکرده لاز ...

عقلانیش اینه ک ببری ولی خب مطمعن باش همونطور ک دخترا گارد میگیرن برای تست بکارت پسرهم بهش برمیخوزه برا اینجور ازمایشات

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2706