2733
2739
عنوان

چرا مردا دیرتر از زن ها پیر میشن؟🥲

526 بازدید | 58 پست

دیدین مردا هرچی سنشون میره بالاتر تا یه جایی جذاب تر میشن

ولی زنا حتی از ۳۰ و خورده ای سالگی هم شکسته میشن و اثار پیری توشون دیده میشه مخصوصا بعد زایمان

پوست شل ، لک ، جوش ، و چروک ییشتر برای زنهاست

مشکلات روحی هم از نوسانات خلقی تا انواع افسردگی ها واسه زن هاست

شادی و شوخ طبعی بیشتر برای مردها و احساساتی شدن و ناراحت شدنها برای زنها

بیخیالی و به یه ور گرفتن واسه مردا و حرص خوردنا و یه چیزیو هزاربار مرور کردنا واسه زناست...

یعنی مردا واقعا از هرجهت راحت ترن تو این دنیا ... بجز کار و پول واقعا هیچ سختی خاص دیگه ای ندارن

دقیقا بابام ۴۸ سالشه بهش میخوره نهایتش ۳۸ باشع/""

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
چون مردا عین خیالشون نیست حرفای مادر زنشون یاخواهر زنشون ویاپدر زنشون 

انگار ذات زنا اینه که بیشتر از مردا، از رفتار زشت ادمای دیگه ناراحت میشن

دست خودمون نیست فک کنم. چون من خیلی تلاش کردم و خیلیم دقت کردم دیدم تقریبا همه همینن

چون استرس و حرص برای هیچی نمیخورن 

ولی خانما بفکر خودشون.همسرشون.بچهاشون.پدرومادرشون و حتی ادمای تو خیابونم هستن گاهی مثلا هی غصه میخوره خیلی گناه داشت فلانی تنها مرد بچهاش نبودن ولی مردا به یه ورشونم نیست 

یا هی استرس مدرسه رفتن.لباس بچه.مریضی و.....دارن اما مردا نه راحت میخوابن 

برای بچه هم اونا عشق و حال میکنن و خانما بدنشون و روحیشون نابود میشه 

مثلا خانما اینقدر حساسن که دوسدارن یکی با هماهنگی بیاد خونشون اما اقایون مثل گاو یکیو یهو با خودشون میارن خونه دوستی اشنایی نمیگن خونه بهم ریختس غذا نیست

2706