2733
2734
عنوان

پسر دانشگاه ازاد

184 بازدید | 41 پست

یه پسره هست تو دانشگاه که یکم ازش خوشم میاد الان داریم چت میکنیم باهم.بعد پسره هر کاری که میکنه به من عکس و ویس میفرسته.دیشب فلفل دلمه ای خورد میکرد عکس فرستاد،امروز داشت یه چیو درست میکرد عکس و فیلم فرستاد.عکس ماشینشو نشون داده و کلی چیز دیگه.حتی سدیع هم سین میزنه

به نظرتون اونم خوشش میاد ازم که انقد با جزئیات از روزاش میگه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تابلوعه ازت خوشش میاد چون انقدر دوست داره ک میخاد تمام لحظه هاشو تمام کارایی ک میکنع رو باهات ب اشتراک بزاره

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
2738
خوشحاللللل.حتی سرکلاسم خیلییی نگام میکردددد

خو ازت خوشش میاد دگ ت هم اگ اره اوکی شو اگ هم ک نه اذیتش نکن 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
همین الان پیلم داد بهم((((= گریههههه

دیگه مطمئن شدم ک دوست داره😂👍🏻

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
2706