2733
2734
عنوان

هیچکس نمیاد خواستگاریم

387 بازدید | 44 پست

به خدا کلافه شدم دیگه هرچی فکر میکنم عیبی ندارم. 27 سالمه پزشکم قدم ۱۷۳ ۶۰ کیلوام قیافمم خوبه پوستم سفیده و بورم. 

خانوادمم تحصیل کرده و وضع مالیمون خوبه خودمم اخلاقم خوبه مردم دارم.

ولی هیچکس خواستگاریم نمیاد هیچ کیسی ندارم . دو سه بار اومدن یهو غیب شدن نمیدونم کسی برام دعا گرفته 

هرشب از این بخت و اقبالم گریه میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا موقعیتت که خیلی خوبه

کلا خواستگار نداری یا پرتوقعی؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

خب ماهم بیایم؟!

حداقل من رکم دلیلش روبهت میگم رفعش کن😁😂

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2740

کسایی که خیلی لِول شون بالاست از نظر اجتماعی و اقتصادی پسرا میترسن برن سمتش که نتونن جواب مثبت بگیرن یا نتونن خاسته هاشو براورده کنن در اخر یه کیس خیلی عالی میاد سمتت درگیر خاستکارای اسگل الکی نمیشی بهتره که

من خودم یبار شنیدم که یکی میخاست بیاد خاستگاریم اما مادرش کفته بود اونا به ما دختر نمیدن😂😂

الان هر چی رفتم بالا همه دنبال ازدواجن 

اگر دوست داری همکار باید داشته باشی سعی کن ارتباطت با بقیه بیشتر باش نه اینکه بگم بری حالا همش حرف بزنی منظورم اینه تو جمعتون بشناسنت یکی با ویژگیت خوشش شاید بیاد البته که ماشاالله با توضیحاتت عالیه همه چیت 

2706