2733
2739

من ده روز قبل پریود نزدیکی بدون جلوگیری داشتم اللن بیست روز گذشته فهمیدم باردارم ولی عدد بتام ۱۷۳ هست آیا امیدی هست 😞😞😞

یا حضرت معصومه (س)🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره دو سه روز دیگه تکرار کن دکتر نرفتی؟ بتای من ۳۷۰ بود اما خارج رحمی بود  چند روز بعد موعدم ...

چقد خوشحال بودم دنیا یه رنگ دیگه ای برام داشت

یا حضرت معصومه (س)🙏🏻
2738
چقد خوشحال بودم دنیا یه رنگ دیگه ای برام داشت

به نظرم ناامید نباش

تو نی نی سایت زیاد دیدم خانمایی که بتاشون زیر ۲۰۰ بوده چون لقاحشون دیر اتفاق افتاده شاید واسه شما هم همین جوریه

عدد بتا ب زمان لقاح خیلی ربط داره ناامید نباش دوروز بعد تکرار کن اگر دوبرابر شده باشه درسته همه چی 

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘
اره عزیزم..منم دوهفته بعداز تاخیر۲۰۰بودم

ربطی بهدتاخیر نداره گلم 

بدن هر ادمی متفاوته 

لقاح یکس ممکنه دیر تشکیل شده باشه و طبیعیه بتاش پایین باشه برای یکی زودتر

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2706