2737
2734

سلام

من پسرم نیمه اول ۹۷ هست امسال باید بره کلاس اول

سنجشم بردمش گفتن مشکلی نداره

ولی الان دوتا مدرسه بردم واسه ثبت نام میگن آمادگی نداره بزارید سال دیگه بره کلاس اول

دوباره باید سال دیگه سنجش ببرمش؟

ایرادی نمیگیرن که چرا دیر میره کلاس اول؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا میگن امادگی نداره؟

به شدت وابسته به منه و اظطراب جدایی داره

پیشنهاد هر دو مدرسه این بود بزارمش پیش دبستانی که واسه خود مدرسست تا آماده بشه کم کم

حتی حاضر نمیشه اسمش و بگه

البته الان مهد میره اونجا خوبه 

ولی تو محیط جدید بردمش هرچی سوال میپرسن میگه نمیدونم حوصله ندارم 😐

اصلا همکاری نمیکنه 

باهات بشدت موافقم ، خودم دبیرم و یکی از بچه هام که نیمه اولی هستنو میخوام سال بعدش بفرستم قشششنگ تاثیرش مشخصه مخصوصاً اگر فرزند اول با فاصله از دومی یا تک فرزند باشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
خوب چطور این وایستگی تا حالا بهتر نشده? میگید مهد هم میره  خوب همین دو ماه بره و کلاسای تابستا ...

مهد میره خوبه حتی میدونه من میام خونه 

به نظرتون تو این ۴ ماه خوب میشه بزارمش کلاسای مختلف؟

آره تک فرزنده  از نظر سنجش مشکلی نداره ؟

پیشنهاد میکنم امسال بهش افتخار این رشد اجتماعی بزرگو بدید تا دیرتر ازین نشده ، نه مشکلی ندارم اتفاقا مدارس خوب پیشنهاد میکنن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
باهات بشدت موافقم ، خودم دبیرم و یکی از بچه هام که نیمه اولی هستنو میخوام سال بعدش بفرستم قشششنگ تاث ...

دقیقا من ازالان دغدغه ام پسرم متولد۹۹نیمه اول میخوام دیرتربفرستم با۹۹های نیمه دوم از چن نفر فرد اگاه تایید بگیرم نمیزارم 

دقیقا من ازالان دغدغه ام پسرم متولد۹۹نیمه اول میخوام دیرتربفرستم با۹۹های نیمه دوم از چن نفر فرد اگاه ...

ببینید من همیشه توو شاگردام یه مشکلی با نیمه اولی ها مخصوصا تابستونی ها داشتم حالا که مدارس خفن از فروردینی ها به پدر و مادر پیشنهاد میدن سال بعد بیاد 

2706