2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب شد گفتین پس باید منم با دکترم مشورت کنم اگه اجازه داد اینو بخورم واقعا دیگه نمیتونم صورتم خیلی ل ...

اره حتما با دکترت حرف بزن من دکترم کنار این قرص بهم قرص نوربیون داده چون گفتش مصرف مداوم متفورمین کمبود ویتامین ب میاره

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
2742
چرا مگه جلوی اشتها رو نمیگیره؟منم تخمدانم تنبله و بدنم به خاطر همین دیر وزن کم میکنه با اینکه قبلش ه ...

بله همه میگن لاغرمون میکنه اما من رژیمم ناهار و شام نمیخورم قرص و میخورم چون متفورمین قزص قند هم هست قندم میوفته فک کنم برای همینه شما قبل غذا میخوری کِی میخوریش؟ب منم هم برای لاغر شدنم داد هم تنبلی 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
چرا مگه جلوی اشتها رو نمیگیره؟منم تخمدانم تنبله و بدنم به خاطر همین دیر وزن کم میکنه با اینکه قبلش ه ...

دقیقا منم اشتهام نابود شده به غذا فک میکنم حالم یجوری میشه

2740
بله همه میگن لاغرمون میکنه اما من رژیمم ناهار و شام نمیخورم قرص و میخورم چون متفورمین قزص قند هم هست ...

منم رژیم دارم البته گاهی رعایت نمیکنم اما وزنم پایین میاد بازم.من دکترم دوز۵۰۰ رو گفته دوبار در روز بعد از غذا مصرف کنم

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
منم رژیم دارم البته گاهی رعایت نمیکنم اما وزنم پایین میاد بازم.من دکترم دوز۵۰۰ رو گفته دوبار در روز ...

مرسیی قشنگم برای  منم دوز ۵۰۰هست

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من بعد غذا روزایی که دیگه معدم خیلی دردمیکنه وسط غذا

مرسی همین الان غذا خوردم الانم قرصو خوردم امیدوارم اشتهامو کلاااااا ببنده

2706