2737
2734

بعدش ما به داییم گفتیم به بنگاه بگین قیمت بذاره سهم ما هرچقدر بود همونو بدین ما هم امضا کنیم...

بعد امروز به داییم زنگ زدم گفتم خوب چیشد تکلیف سهم ما؟

بعد دوتا دایی هام و مادربزرگم هر چی که دلشون خواست بارم کردن یک نفر هم پیششون بود صداش از پشت گوشی میومد که داشت پرشون میکرد...

اول گفتن شما چقد طمع کارین! مادرتون وقتی زنده بود خودش به ما گفت که سهمشو بخشیده!

بعد داییم گفت تعجب میکنم شما اینقدر هم بی وفایین هم اینقدر گدا بازی درمیارین،بعد گفت چقد چرت و پرت میگی فلان کس سهمشو زیر قبمت بخشید ولی شما با اینکه این همه دارین خیلی گدایین ...

صدای خالمم میومد که ریز ریز زیرگوششون میخوند دیکته میکرد که چی بگن...

بعد من گفتم خودتون واسطه فرستادین که بیاین تکلیف روشن کنید الان ما شدیم طمع کار ؟!

بعد مادربزرگم گوشیو گرفت گفت ما هر وقت میریم سرخاک مادرت میبینیم نمیری یه سر بزنی قبرشو بشوری حالا ارثشو میخوای ما هیچ وقت شمارو سر خاک نمیبینیم...ما منظورمون این بود که بیاین حق مادرتونو  ببخشین نه اینکه بگین بنگاه قیمت بذاره

هستین بقیشو بگم؟!سریع تایپ میکنم

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تا ریال اخر سهمتون رو بگیرین بعد امصا کنید. بعد تمضا هم نذارید سر قبر بیان تا حالشون جا بیاد. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2740

بچها بعد از فوت مادر مگه ارث فقط به بچهاش نمیرسه؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

اگر بچه قبل از والدین فوت کنه بهش ارثی تعلق نمیگیره حتی اگر متاهل باشه و بچه داشته باشه 

بلکه اگر اون بچه دارایی داشته باشه پدر ومادر میتونن ادعای ارث کنن 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷

اخرشم داییم با داد گفت من داشته باشمم نمیدم الانم خونه رو دادیم بساز بفروش بکوبه بسازه، تو هم برو شکایت کن

چند روز پیش هم مادربزرگم زن بابامو تو خیابان دیده بود گفته بود برو به باباش بگو هر چی جمع کردی دختر من سختی کشیده جمع کرده حالا اون مرده تو و زنت داری استفاده میکنی و به نوه بگو بیاد حقشو ببخشه مادرشون وقتی زنده بوده خودش همه چیو به ما بخشیده...

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
اگر بچه قبل از والدین فوت کنه بهش ارثی تعلق نمیگیره حتی اگر متاهل باشه و بچه داشته باشه  بلکه ...

اون خونه مال بابابزرگمه که قبل مادرم فوت کرده بود

مادربزرگم خودش کلی زمین داره که الان به پسراش و یکی از خاله هام داده و به ما چیزی نمیده ما حقمون از خونه ی بابای مادرمو میخوایم

2706