2737
2739
عنوان

جامیونگ گو قسمت آخر دیدین ؟

212 بازدید | 17 پست

تف تو گور موهیول پسر یئون رو به کشتن داد یئون با دوجین میموند انقدر بدبختی نمیکشید پسرش .

حالم از موهیول به هم خورد تو امپراطور بادها عاشق و شجاع و خوب بود اینجا خودخواه و لاشی و عوضی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تف اول تو لاهی که انقد احمق بود و کشورشو و همه خانوادشو به باد داد تف دوم تو هودونگ‌که لاهی رو فریب ...

نه من همه ی تف ها رو نثار موهیول میکنم مقصر اصلی اون بود از پسرش و عروسش سواستفاده کرد تا کشور گشایی کنه بعد هم به کشتنشون داد

2740

موهیول نوه جومونگه؟؟

کدوم بود تو جامیونگ؟

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

دوجین خیلی بهتر و عاشق تر بود دوسش داشتم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
نه من همه ی تف ها رو نثار موهیول میکنم مقصر اصلی اون بود از پسرش و عروسش سواستفاده کرد تا کشور گشایی ...

نقشه فریب رو خود هودونگ کشید نه موهیول. خانواده لاهی واقعا هودونگ رو به عنوان پسرشون پذیرفته بودند وای هودونگ بهشون خیانت کرد 

موهیول بماند که بی رحم بود از همون امپراطور بادها ازش متنفر بودم دوجین رو دوست داشتم

دختر ترک
2706