2733
2739
عنوان

دوست نامزدم سرم داد زد...

235 بازدید | 13 پست

نامزدم عقدیم

بخاطر شغل و محل خدمتش مجبوره دوسال با دوستاش بمونه تو خونه یعنی تاعروسیمون

بعدمن امروز قهر بود باهاش نیم ساعت پیش زنگ زدم

گویا من وقتی زنگ زدم اینا داشتن بازی میکردن همیشه شبا پاسوری مافیایی چیزی بازی میکنن یعنی مختص امشب نبود

طوری که من شبا نمیتونم با خیال راحت با نامزدم بحرفم

من که زنگ زدم ذاتا ازش دلخورم بودم ...اون هی گفت عاشکم دوستام منتظرن برم فردا بزنگم بهت

منم حرصم گرفت که چرا همیشه دوستاش الویت اولنبهش گفتم جرات داری قطع کن بعدم حرف نزدم

اون هی صدام کرد من چون قهر بودم حرف نزدم

نامزدمم عادت داره تا من نگم خدافظ قط نمیکنه

از اونور دوستش داد زد قط کن بیا بابااااا ( این دوستش یکمم لوتی طوره) دقیقا بااین لحن و باداد

من ک اینو شنیدم بهم برخورد و خودم قط کردم بعدش چند بار

پشت سر هم نامزدم زنگ زد من برنداشتم

دفعه اخر برداشتم بهم گفت که علی این چه حرفی بود به خانومم گفتی انگار ک داره بااون حرف میزنه بعدم گفت علی معذرت خواهی میکنه اما من صدای علیو نشنیدم

اخر سرم گفت برم برم منم ک دیدم بازوره و میخواد بره گفتم گمشو برو و الان قهرم

و یع مدت طولانی میخوام قهر باشم 

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

اون داد میزنه با نامزدت چرا قهری

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
اون داد میزنه با نامزدت چرا قهری

مشخص نیس چون منو ناراحت ول کرد و رفت پیش رفیقاش

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واه خو وقتی دوستاش هستن راحت نیس بنده خدا ، جلو دوستاش مثلاً چی میخوای بگی ؟؟؟ بعد همون دوستاش مکالمه رو سوژه میکنن . سر فرصت مناسب خودش بخواد زنگ میزنه . اینقدر قلدر نباشید کارتون بشدت اشتباه و زشته

اینجوری و‌الان با قهر چیزی درست نمیشه

سر فرصت باید صحبت کنید حد و حدود شما و دوستاش رو مشخص کنه زمانی که برای شما میذاره بدون مزاحمت و وجود دوستاش باشه 

این مسایل با قهر و دعوا درست نمیشه فقط باید زمانی ک دلخور نیستید راجع بهش حرف بزنید

قهر نکن 

هر دوتون یاد بگیرید وقتی مشکلی دارید ناراحتید ابرازش کنید 

دوستشم جدی نگیر 

دیگ نامزدت زنگ زده شورشو در نیار بخاطر خودت میگم

اون اصلا بهت زنگ نمیزنه فقط تو زنگ میزنی؟

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
2740

دوستش کجا سرتو داد زد😐😐😐😐😐

حق با تو اون هرشب پیش دوستاشه حالا یه شب با تو حرف بزنه و ارزش قائل بشه اسمون به زمین نمیاد ولی خدایی دوستش سر تو داد نزد 😐😐😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
اینجوری و‌الان با قهر چیزی درست نمیشه سر فرصت باید صحبت کنید حد و حدود شما و دوستاش رو مشخص کنه زما ...

البته اینم باید در نظر داشته باشی ک الان داره با اونا زندگی میکنه و قطعا نمیتونه حریم شخصی مد نظر شما رو داشته باشه 

به هر صورت یکم باید مدارا کنید

مشخص نیس چون منو ناراحت ول کرد و رفت پیش رفیقاش

قهر واقعا کانسپت بی فایده ایه

یا جرش بده

یا صحبت کن باهاش و بگو ناراحت شدی

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
قهر نکن  هر دوتون یاد بگیرید وقتی مشکلی دارید ناراحتید ابرازش کنید  دوستشم جدی نگیر  ...

اون ظهر ۳ بار زنگ زد من چون قهر بودم برنداشتم 

اون ظهر ۳ بار زنگ زد من چون قهر بودم برنداشتم 

داری شورشو درمیاری منم ی مدت مثل تو بودم از چشم طرف میوفتی 

چیز بزرگی نشده ک رفیقش ی حرفی زده اینم زنگ زده ب تو گفته برچی به خانومم اینجوری گفتی معذرت خواهی کن

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..