2737
2739
عنوان

فکر کنید دخترتونم

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 23 پست

با افرادی که روابط اجتماعی بالا دارند ارتباط بگیر 

با فردی که مورد تأییدت از این لحاظ هست دوست شو ، الگو برداری کن 

کتاب زیاد بخون 

روی بیانت کار کن 

با افراد در مورد علاقه مندیهاشون صحبت کن  

دختر خوشگلم تو جمع وقتی میخوای حرف بزنی به افکار بقیه فکر کن هی با خودت بگی نکنه منو دارن مسخره میکن ...

من از تو جمع بودن فراری ام مخصوصا اگه مهمانی شلوغ باشه و خجالتی هم هستم تا حدودی

الهی خدا  آنقدر بهت چیزای خوب بده که نفهمی از کجا اومده پر از خیر و برکت رزق و روزی 😘😘 کارم اینه هرکس امضامو دید حالش خوب بشه اگه دوست داری یک صلوات هم بفرست برای مهدی موعود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با افرادی که روابط اجتماعی بالا دارند ارتباط بگیر  با فردی که مورد تأییدت از این لحاظ هست دوست ...

و منی که درون گرا بودم و فکر می کنم نمی تونم ادما رو جذب کنم

الهی خدا  آنقدر بهت چیزای خوب بده که نفهمی از کجا اومده پر از خیر و برکت رزق و روزی 😘😘 کارم اینه هرکس امضامو دید حالش خوب بشه اگه دوست داری یک صلوات هم بفرست برای مهدی موعود
من از تو جمع بودن فراری ام مخصوصا اگه مهمانی شلوغ باشه و خجالتی هم هستم تا حدودی

تو اونکاری که من میگم بکن اگه با همین خجالت ازدواج کنی تو روابط با خانواده شوهر به مشکل میخوری حسابی اذیتت میکنن ..حالا ازدواجم نه بخوای وارد جامعه بشی دور از خانواده مشکل بر میخوری ..تمرین کن جاهای شلوغ برو این فوبیا رو از خودت با این روند امتحان کردن دور کن .

2728
و منی که درون گرا بودم و فکر می کنم نمی تونم ادما رو جذب کنم

بهت راهکار دادم 

آدم‌ها عاشق خودشون هستند .. ابتدا اسم هر فرد رو یاد بگیر .. هنگام حرف زدن اسمش رو به زبان بیار 

شناسایی کن به چه چیزی علاقه داره و در همون حوزه باب صحبت رو باز کن .. خودشون ادامه میدن ☺️  

سعی کن توی خصوصیات خوبت یکیش از همه پررنگتر باشه. یه شاخصه خوب واسه خودت نگه دار که اون بشه جزیی از اخلاق تو. نمیدونم چطوری بگم که متوجه بشی مثلا من ۴۳ سالمه سالهاست سعی کردم به هیچ عنوان دروغ نگم  همه جا به این معروفم که مریم هیچوقت دروغ نمیگه

سعی کن توی خصوصیات خوبت یکیش از همه پررنگتر باشه. یه شاخصه خوب واسه خودت نگه دار که اون بشه جزیی از ...

من بگم منم نمیدونم درون‌گراهم یا برونگرام   

او همیشه در قلب من خواهد بود..🌜❤️❤️ @اتوبان‌
2740