2737
2734
عنوان

فکر کنید دخترتونم

358 بازدید | 23 پست

بیست سالمه و آداب معاشرتم و رابطه اجتماعیم ضعیف لطفا هرچی بلدید بهم بگید دوستان تا سوتی ندم و...

الهی خدا  آنقدر بهت چیزای خوب بده که نفهمی از کجا اومده پر از خیر و برکت رزق و روزی 😘😘 کارم اینه هرکس امضامو دید حالش خوب بشه اگه دوست داری یک صلوات هم بفرست برای مهدی موعود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اینو فقط با بین مردم بودن یاد میگیری نه با حرف ما

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
سلام کن 

دیگه تا این حدم نه😳

الهی خدا  آنقدر بهت چیزای خوب بده که نفهمی از کجا اومده پر از خیر و برکت رزق و روزی 😘😘 کارم اینه هرکس امضامو دید حالش خوب بشه اگه دوست داری یک صلوات هم بفرست برای مهدی موعود
2740
آخه منه ۲۰ ساله چطور بچه ۲۰ ساله داشته باشم؟! آیا با عقل جور در می آید؟!  نه شما بفرمایید... ج ...

حالا تو ک هیچچی من ۱۵ ساله یه دختر ۲٠ ساله داشته باشم؟ 🤣

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
تنها برو خرید از سوپری گرفته تا پاساژ  لباس بخر بحث کن درباره جنسش قیمتش و....با اتوبوس ومترو ...

ممنونم

دختر خوشگلم تو جمع وقتی میخوای حرف بزنی به افکار بقیه فکر نکن هی با خودت بگی نکنه منو دارن مسخره میکنن ..حرف بزن دوبار تته پته بعد خوب میشی یاد میگیری کم کم خجالتی بودنتو مادر کنار بزاری ..ترس نداره تو جمع همه اونا خودشون همون زندگی که توداری اوناهم دارن همون غمی که تو داری دارن اون بالا بالاها نبینشون.

ببین عزیز آداب معاشرت آموزش نیست که یادت بدن 

باید بیشتر بیرون بری تو جامعه بگردی ببینی اطرافیانت چطور ارتباط میگیرن 

از بعضیاشون که روابط اجتماعی خوبی دارن از حرکات و رفتارشون تقلید کن 

منم همین مشکلو داشتم الان خوب شدم با این کارا

2706