2737
2734
عنوان

میشه راهنماییم کنید😢😭

76 بازدید | 7 پست

پسرم همش ۶ ماهشه یه ماهه دو سه بار نزدیک مقعدش جوش میزنه چندبار بردیم دکتر پماد میدادن دفعه آخر دکترش آنتی بیوتیک داده که استفاده کنه یه هفته و دارم بهش میدم 

اگه خدای نکرده خدای نکرده فیستول باشه بدون جراحی ممکنه خوب بشه؟چجوری می‌فهمن فیستوله؟

خیلی حالم بده ممنون میشم راهنمایی کنید از تجربه هاتون بهم بگید

فیستول چیه بابا عزیزدلم فیستول میره تو قشنگ میشه دخل سوراخو دید انقدر الکی نگران نباش من الان حدود ۱ ساله پرولاپس رکتوم دارم حدود ۵ سانته بیخیالش شدم فعلا ک چیزی نشده توکل ب خدا خودش حواسش ب کوچولوت هستش

لطفا هیچ مردی تو تایپک هام شرکت نکنه وگرنه گزارش میخوره

خواهر زاده منم چند باری اینطوری شده. فک کنم بیشتر به خاطر حساسیت به پوشک بچه هست. از برند مولفیکس استفاده کنین.و زود به زود پوشکش رو عوض کنین وقتیم اینجوری شد عسل بزنین خیلی زود خوب میشه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیستول چیه بابا عزیزدلم فیستول میره تو قشنگ میشه دخل سوراخو دید انقدر الکی نگران نباش من الان حدود ۱ ...

ان شاءالله خوب بشی

خیلی حالم بده خداکنه چیزی نباشه طفلک بچم سنگ کلیه هم داره خیلی گناه داره

میشه براش دعا کنی

2728
خواهر زاده منم چند باری اینطوری شده. فک کنم بیشتر به خاطر حساسیت به پوشک بچه هست. از برند مولفیکس اس ...

حتما عسل هم امتحان میکنم ولی پوشکش از اول مولفیکسه

ببخشيد جوشش چجوریه؟ 

دردناکه؟ چرکی هم هست؟

ان شاءالله خوب بشی خیلی حالم بده خداکنه چیزی نباشه طفلک بچم سنگ کلیه هم داره خیلی گناه داره میشه ب ...

الهی بگردم آره عزیزم چرا نشه

شما هم اگر میتونی واسه من دعا کن سنم خیلی کمه بود بود واسه افتادگی روده

لطفا هیچ مردی تو تایپک هام شرکت نکنه وگرنه گزارش میخوره
2738