2737
2739
عنوان

این کارو بکنم با پسره؟ 😭💔

195 بازدید | 13 پست

با همکارم اختلاف داشتیم. دلم شکسته بود از حرفاش.

هر چی صبر کردم از دلم دربیاره هیچی نگفت. قبلنا با هم خیلی خوب بودیم. من دلم نازکه، دوست نداشتم با قهر خدافظی کنیم. 😭 خیلی ناراحتم از دیروز، همش گریه میکنم. من این اواخر باهاش رفتارم سرسنگین و حتی یکم تند بود میگم شاید جرات نکرده معذرت بخواد.

بنظرتون یکی از همکارارو واسطه کنم بهش بگه که من ناراحت شدم با اختلاف خداحافظی کردیم و اون اگه بخواد میتونه باهام صحبت کنه، رفع کدورت بشه. ولی بگه که مثلا من خبر ندارم و این خواسته واسطه بشه. اینجوری غرور منم خورد نمیشه. اگه خواست صحبت میکنه نخواستم دیگه به جهنم.

نظرتون؟

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

مگه دوستی با همکار مرد؟؟

چه روابطی باهاش داری که بخاطرش گریه کزدی

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

نه برات مهم نباشه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد دلت نازکه ولی اطرافیانت یکاری میکنن اینجوری بودنتو فراموش کنی📝🧸

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2728
مگه دوستی با همکار مرد؟؟ چه روابطی باهاش داری که بخاطرش گریه کزدی

دوسش داشتم. بهش گفتم ولی نشد. و بعدش یه سری ناراحتی پیش اومد

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

حالا گیریم جواب داد اینکار

معذرت خواهی که بزور و تلاش خودت باشه واقعا ارزش داره؟

حتما نمیخواد دیگع

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2740
انقد دلت نازکه ولی اطرافیانت یکاری میکنن اینجوری بودنتو فراموش کنی📝🧸

اطرافیان زیاد بهم بد کردن ولی هنوز دلم نازک و مهربونه 💔😭

دوست دارین همو؟ وگرنه چرا باید بخاطرش گریه کنی

من اره ولی اون دوسم نداشت و گف دوس ندارم ب هم اونجور نگا کنیم 😕

نه قطعا نه بقیه رو وارد رابطه ات نکن  اگه میخوای حرفی بزنی خودت با شهامت برو بزن

چی بگم اخه. وقتی تو چت دعوامون شد اون جواب اخرین پیامامو نداد. اگ خودم برم جلو سبک میشم. و فکر میکنه هنوز چشمم دنبالشه در حالی ک من فقط دلم نمیخاد با ناراحتی و کینه از هم جدا شده باشیم. اگ ب همکارم بگم اون میتونه بگه ک من اصن خبر ندارم و خودش میخاد کار خیر کنه وساطت کنه. اینجوری اگ چیزیم بهم نگه و حل نشه من سبک نشدم. من اینجور فکر کردم 😕

ای بابا خب پس بیخالش شو

هر جور فکر میکنم اگ خودم پیام بدم یا بزنگم فقط کوچیک شدنه ولی دلم نمیخواست اینجوری خدافظی کنیم با قهر و ناراحتی. قبلنا خیلی با هم خوب بودیم. میترسم تا اخر عمر این غم تو دلم بمونه . دلم یه خدافظی خوب میخواست 😭

هر جور فکر میکنم اگ خودم پیام بدم یا بزنگم فقط کوچیک شدنه ولی دلم نمیخواست اینجوری خدافظی کنیم با قه ...

حقیقت تلخ و بهت بگم عزیزم

اون دوست نداره داشت بد تموم نمیکرد الانم اصلا پیام نده واسطه هم نگیر خوب خداحافظی میکردین بازم ناراحت بودی چون دوسش داشتی نگران نباش یمدت خیلی سخت میگذره بهت بعد فراموشش میکنی فقط این مدت قوی باش برنگرد لطفا